Peyote Dining Table rzeźbiarski elegancki skandynawski stół Bolia

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Peyote to elegancki stół jadalniany duńskiej marki Bolia, o organicznym designie inspirowanym liśćmi i zdolnością natury do tworzenia nowych kształtów. Zaprojektowany przez włoskie studio projektowe E-ggs.

Przywołujący uwagę stół Peyote przypomina koronę kwiatu, a solidna podstawa z zakrzywionymi liniami jest niesamowicie rzeźbiarska.

 

Witaj w świecie designu inspirowanym najlepszymi i najtrwalszymi materiałami natury. Bolia przekracza granice kreatywności tworząc „Nowy Skandynawski Design".

Więcej szczegółów

7 750 zł

Peyote Dining Table rzeźbiarski, elegancki, skandynawski stół do jadalni marki Bolia.

Naturalny, autentyczny styl tego stołu, charakteryzujący się organicznymi, prostymi i pięknymi kształtami. Składa się z trzech dużych, zakrzywionych paneli ze sklejki ułożonych w okrąg. Peyote prezentuje kolekcję elementarnych, prostych, solidnych kształtów, dając początek harmonijnej, zrównoważonej konstrukcji. Stół Peyote wykonany jest ze sklejki dębowej z certyfikatem FSC.

Ten stół wniesie do Twojego wnętrza sporą dawkę oryginalności i niezrównanej elegancji. Świetnie będzie prezentować się zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych wnętrzach. 

„Inspiruje nas nasze otoczenie i świat, w którym żyjemy, materiały, struktury, kolory, kształty i ukryte detale, które budzą naszą ciekawość. Wszystko to integruje koncepcję naszych projektów i odzwierciedla różne myśli i idee. Nasze projekty są zatem bezpośrednim wynikiem interakcji, która zachodzi między nami jako projektantami oraz między nami a naszym środowiskiem” - studio projektowe E-ggs.

Stół dostępny jest w dwóch wykończeniach kolorystycznych. Odkryj również stolik kawowy Peyote, który wraz ze stołem stworzą spójny, harmonijny efekt. 

wymiary odległość między nogami 64,7 cm
średnica 140 cm
wysokość 74 cm
podstawa 71 cm wysokość do blatu
grubość blatu 3 cm
materiał dąb - fornir
stelaż nog i/ podstawa do zamontowania
marka Bolia
design E-ggs, Italy

Napisz opinię

Peyote Dining Table rzeźbiarski elegancki skandynawski stół Bolia

Peyote Dining Table rzeźbiarski elegancki skandynawski stół Bolia
Peyote to elegancki stół jadalniany duńskiej marki Bolia, o organicznym designie inspirowanym liśćmi i zdolnością natury do tworzenia nowych kształtów. Zaprojektowany przez włoskie studio projektowe E-ggs. Przywołujący uwagę stół Peyote przypomina...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii