Superellipse 135 skandynawski stół Fritz Hansen

Arne Jacobsen

produkt wykonany na zamówienie

Design Pieta Heina, Arne Jacobsena i Bruno Mathssona stół Superellipse 135 Fritz Hansen czerpie inspirację z ronda Sergels Torg w Sztokholmie.

Pięknie harmonijne, precyzyjne krzywizny stołu idealnie komponują się z szeregiem stylizowanych przestrzeni, bez względu na rozmiar lub kolor wybranej powierzchni blatu.

Fritz Hansen to ekskluzywna, międzynarodowa marka projektowa, której ponadczasowa kolekcja łączy światowej sławy klasyczne i współczesne meble jak oryginalny stół Superellipse B611.

Więcej szczegółów

10 241 zł

Superellipse 135 skandynawski stół duńskiej marki Fritz Hansen.

Jego kształt inspirowany jest rondem Sergels Torg w Sztokholmie, Superellipse 135 jest świetny i zachęca do spędzenia przy nim wielu godzin. 

Stół Superellipse B611 Fritz Hansen prezentuje elegancki, podłużny kształt. 

Owalny stół B611 posiada rozpiętość nóg o trzech wysokościach do wyboru 52, 70 lub 74 cm ze stali chromowanej z blatem wykonanym z laminatu. Estetykę stołu podkreśla aluminiowy pierścień wokół krawędzi. Może wygodnie pomieścić cztery osoby. Jest określany jako stół demokratyczny, ponieważ zapewnia wszystkim siedzącym przy stole równą pozycję. Superellipse doskonale nadaje się do rozrywki i zachęcania do konwersacji.

Stół Superellipse z pewnością będzie w centrum uwagi w kuchni lub jadalni w domu. Jest również wystarczająco elegancki, aby można go było stosować w przestrzeniach komercyjnych, takich jak hotele.

Cena stołu Superellipse B611 Fritz Hansen dotyczy wariantu z blatem z laminatu.

Pozostałe opcje na zapytanie, zapraszamy do kontaktu. 

Fritz Hansen stół SUPERELLIPSE 135x90 Design Spichlerz wymiary

Dostępne kolory blatu Superellipse B611 Fritz Hansen

Fritz Hansen stół SUPERELLIPSE 135 Design Spichlerz kolory blatów

Nowoczesny stół Superellipse B611 Fritz Hansen dostępny jest w szerokiej gamie wykończeń, opracuj własny aby wkomponować go do swojej przestrzeni. 

Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. 

Po więcej informacji na temat stołu Superellipse B611 zapraszamy na stronę Fritz Hansen lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 135 cm
głębokość 90 cm
wysokość 72 cm
stelaż nogi dostępne ze stali chromowanej lub malowanej proszkowo.
rozkładany nie
marka Fritz Hansen
design Arne Jacobsen

Arne Jacobsen

Arne Jacobsen Arne Jacobsen (11.02.1902 – 24.03.1971) był jednym z najlepszych duńskich architektów i projektantów. Jest on w szczególności znany z tego, że rozwinął duński modernizm oraz z ogromnego wkładu w architektoniczny funkcjonalizm. Oprócz działań na polu architektury, był jednym z najważniejszych artystów, którzy przyczynili się do rozwoju duńskiego wzornictwa, szczególnie dzięki sukcesowi, jaki odniósł na całym świecie za sprawą swoich prostych ale efektownych projektów krzeseł.

Arne Jacobsen uznawany jest za ojca współczesnego, duńskiego wzornictwa. W projektach łączył nowoczesny funkcjonalizm  z duńską tradycją i elegancją. Dbał o  daleko posuniętą oszczędność formy. Dziś zachwycamy się głównie meblami zaprojektowanymi przez Jacobsena, ale większość jego dorobku to architektura. Wszystkie meble powstały jako jej uzupełnienie. Sam Jacobsen także mówił o sobie jako o architekcie. Podobno wręcz nie lubił, gdy mówiono o nim: "projektant".

Napisz opinię

Superellipse 135 skandynawski stół Fritz Hansen

Superellipse 135 skandynawski stół Fritz Hansen
Design Pieta Heina, Arne Jacobsena i Bruno Mathssona stół Superellipse 135 Fritz Hansen czerpie inspirację z ronda Sergels Torg w Sztokholmie. Pięknie harmonijne, precyzyjne krzywizny stołu idealnie komponują się z szeregiem stylizowanych...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii