Snaregade stół okrągły

Norm Architects

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Skandynawski okrągły stół Snaregade Table Round duńskiego producenta Menu. Stoły z serii Snaregade, zaprojektowane zostały przez studio Norm Architects.

Elegancki i minimalistyczny stół z silną geometryczną prezencją, Snaregade jest wystarczająco elegancki, aby estetycznie uwydatnić każdą przestrzeń i wystarczająco trwały do ​​użytku komercyjnego i prywatnego. Smukła sylwetka podkreśla elegancję tego pięknego stołu.

  

Dziś projekty MENU można znaleźć na całym świecie. Ich produkty oferują użyteczne, piękne rozwiązania, dzięki współpracy ze współczesnymi talentami z ich rodzimej Skandynawii. Jednocześnie ich kolekcja powiększa się o kolejnych projektantów dziedzictwa: mistrzów, których prace przetrwały próbę czasu i przypominają o tym, co to znaczy być nowoczesnym klasykiem.

Więcej szczegółów

6 172 zł

Stół Snaregade został pierwotnie zbudowany dla domu założyciela MENU Bjarne Hansena, odpowiadając na pytanie: czego założyciel firmy meblarskiej potrzebuje w swojej jadalni? Potrzebował stołu efektywnie wykorzystującego przestrzeń, wizualnie lekkiego i oczywiście wyrafinowanego. Został tak dobrze przyjęty, że od tego czasu jest w produkcji. MENU wnosi osobowość i intymność do każdego elementu, a Snaregade prezentuje to, co najlepsze, ponieważ wydaje się, że jest dostosowany do każdego ustawienia.

Blat stołu jest wykonany forniru dębowego, stelaż ze stali proszkowo malowanej.

średnica 120 cm / 138 cm
wysokość 73 cm
forma okrągły
blat fornir dębowy
stelaż stal proszkowo malowana
do użytku zewnętrznego nie
rozkładany nie
marka Menu
design Norm.Architects

Napisz opinię

Snaregade stół okrągły

Snaregade stół okrągły
Skandynawski okrągły stół Snaregade Table Round duńskiego producenta Menu. Stoły z serii Snaregade, zaprojektowane zostały przez studio Norm Architects. Elegancki i minimalistyczny stół z silną geometryczną prezencją, Snaregade jest wystarczająco...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii