Pezzettina Armchair krzesło outdoor Vondom

Archirivolto

produkt wykonany na zamówienie (5 - 6 tygodni)

Krzesło outdoor Pezzettina Armchair zostało zaprojektowane przez Archirivolto Design dla firmy Vondom.

Pezzetina to kolekcja mebli ogrodowych inspirowanych naturą, która materializuje się w oryginalnych produktach o płynnych i wyrazistych formach.

 

Vondom zainspirowany pięcioma elementami natury kreuje wyjątkowe i niepowtarzalne designerskie meble, które zaimponują zarówno we wnętrzach jak i w ogrodach czy na tarasach!

Więcej szczegółów

2 071 zł

Pezzettina Armchair krzesło ogrodowe hiszpańskiej marki Vondom.

Archirivolto Design wybrało dla tej nowej kolekcji kreatywną koncepcję z dala od zwykłej geometrii, jest to ponowne odkrycie związku z matką naturą, aby zbudować odnowioną równowagę w naszych domach między naturą a technologią. 

Pezzettina to ekologiczny projekt o eleganckich kształtach dzięki materiałom w 100% nadającym się do recyklingu.

W Vondom meble wewnętrzne i zewnętrzne są sposobem na życie, to sposób bycia. Vondom produkuje meble ogrodowe, oświetlenie i wiele więcej z bezgraniczną pasją, a marka jest synonimem kultury projektowania, która dąży do tworzenia zawsze oryginalnych kolekcji. 

Dla firmy Vondom połączenie przestrzeni, estetyki, formy i funkcji wychodzi naprzeciw nowym trendom i przyszłości, w której design i technologia spotykają się w idealnym uścisku.

Pezzettina krzesło Vondom Design Spichlerz wymiary

OŚWIETLENIE (na zapytanie)

LED RGBW: Jednostka z wewnętrznym oświetleniem z technologią RGBW LED i pilotem do przełączania kolorów. Dostępna tylko w matowym, lodowobiałym (ICE) wykończeniu. Pilot w zestawie.


LED RGBW DMX: Jednostka z wewnętrznym oświetleniem z technologią RGBW LED i pilotem do przełączania kolorów. Sterowanie LED przez DMX-1024 (bezprzewodowo), umożliwiając komunikację między jednym lub kilkoma produktami jednocześnie za pośrednictwem nadajnika DMX.


BATERIA LED RGBW : Jednostka z wewnętrznym oświetleniem z technologią LED RGBW zasilaną bateryjnie. Zawiera ładowarkę i pilota do zmiany kolorów oraz ładowarkę. Dostępna tylko w matowym, lodowobiałym (ICE) wykończeniu.

Dostępne kolory krzesła Pezzettina Vondom wykończenie mat

Pezzettina krzesło Vondom mat Design Spichlerz kolory mat

Dostępne kolory krzesła Pezzettina Vondom wykończenie lakier połysk

Pezzettina krzesło Vondom lakier Design Spichlerz kolory lakier

szerokość 55 cm
głębokość 58 cm
wysokość 80 cm
wysokość podłokietników 68 cm
waga 10,8 kg
do użytku zewnętrznego tak - wersja mat
marka Vondom
design Archirivolto

Napisz opinię

Pezzettina Armchair krzesło outdoor Vondom

Pezzettina Armchair krzesło outdoor Vondom
Krzesło outdoor Pezzettina Armchair zostało zaprojektowane przez Archirivolto Design dla firmy Vondom. Pezzetina to kolekcja mebli ogrodowych inspirowanych naturą, która materializuje się w oryginalnych produktach o płynnych i wyrazistych...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    28 Inne produkty w tek kategorii