Havana Swivel Low fotel obrotowy Softline

busk+hertzog

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Kultowy fotel w nowoczesnej obrotowej wersji Havana Swivel Low z niskim oparciem i obrotową podstawą, duńskiej marki Softline. Design BUSK+HERTZOG.

Havana Low Swivel z niskim oparciem to kultowy nowy fotel obrotowy do relaksu, kontemplacji i podziwu. Klasyczny fotel otrzymał supernowoczesną metamorfozę z zaokrąglonymi, dynamicznie zaprojektowanymi detalami, które nie wpływają na komfort.

Duński producent Softline łączy innowacyjny design, wygodę i funkcjonalność, tworząc stylowe designerskie meble, jak fotel obrotowy Havana Swivel Low Chair, inspirowane Skandynawią.

Więcej szczegółów

6 269 zł

Havana Swivel Low kultowy fotel obrotowy w nowoczesnej odsłonie Softline.

Design zawsze był sercem Softline, gdzie współtworzenie nowych atrakcyjnych i ponadczasowych mebli wraz z uznanymi na świecie projektantami umieściło Softline na mapie wzornictwa co doskonale widać w fotelu obrotowym z niskim oparciem Havana Swivel Low.

Do rodziny Havana Swivel Low Softline należy również fotel w wersji tradycyjnej Havana Low Chair, fotel z wysokim oparciem Havana Wing Chair oraz podnóżek Havana Footstool tworząc piękne dopełnienie kolekcji. 

Komfort i wszechstronność to słowa kluczowe, które definiują fotel obrotowy Havana Swivel Low Softline.

Wszystkie kolory i rodzaje tapicerki fotela obrotowego Havana Swivel Low Chair dostępne są na stronie Softline

Cena fotela obrotowego Havana Swivel Low marki Softline dotyczy tapicerki w I przedziale cenowym Eco Cotton, Griffon, Vision pozostałe na zapytanie. Zapraszamy do kontaktu!

Fotel obrotowy Havana Swivel Low Softline, tapicerka Eco Cotton

Fotel obrotowy Havana Swivel Low Softline tapicerka Eco Cotton

Fotel obrotowy Havana Swivel Low Softline, tapicerka Griffon

Fotel obrotowy Havana Swivel Low Softline tapicerka Griffon

Fotel obrotowy Havana Swivel Low Softline, tapicerka Vision

Fotel obrotowy Havana Swivel Low Softline tapicerka Vision

Fotel obrotowy Havana Swivel Low Chair marki Softline dostępny jest w szerokiej gamie tkanin i kolorów, opracuj własny, aby wkomponować go do swojej przestrzeni.

Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Havana Swivel Low Chair to stylowy fotel o nowoczesnym designie z kolekcji SOFTLINE.

szerokość 79 cm
głębokość 83 cm
wysokość 86 cm
wysokość siedziska 39/35 cm
marka Softline
design busk+hertzog

busk+hertzog

busk+hertzogLondyńska pracownia projektowa busk+hertzog została założona przez Flemming Busk (architekt) i Stephan B. Hertzog (projektant) w 2000 r i specjalizuje się w projektowaniu mebli i innych industrialnych produktów. Do dziś busk+hertzog wygrała ponad 40 najbardziej prestiżowych międzynarodowych nagród wzornictwa. Produkty zaprojektowane przez busk+hertzog są wystawione w miejscach jak Royal House of Norway, Muzeum of Modern Art w Nowym Yorku i wiele innych.

Napisz opinię

Havana Swivel Low fotel obrotowy Softline

Havana Swivel Low fotel obrotowy Softline
Kultowy fotel w nowoczesnej obrotowej wersji Havana Swivel Low z niskim oparciem i obrotową podstawą, duńskiej marki Softline. Design BUSK+HERTZOG. Havana Low Swivel z niskim oparciem to kultowy nowy fotel obrotowy do relaksu, kontemplacji i...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii