Havana Swivel Wing fotel obrotowy Softline

busk+hertzog

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Fotel obrotowy Havana Swivel Wing duńskiej Softline to dynamiczny nowoczesny oraz lekki design w wyjątkowo komfortowym i ekskluzywnym wydaniu.

Kultowy fotel Havana Wing jest teraz dostępny z obrotową podstawą. Zawiera wszystkie oryginalne cechy i zalety klasycznego fotela Havana. Podstawa aluminiowa lub lakierowana na czarno. 

Duński producent Softline łączy innowacyjny design, wygodę i funkcjonalność, tworząc stylowe designerskie meble, jak fotel obrotowy Havana Swivel Wing, inspirowane Skandynawią.

Więcej szczegółów

7 203 zł

Havana Wing Swivel skandynawski fotel obrotowy duńskiej Softline. Design busk+hertzog.

Klasyczna znana od lat forma Havana Wing, do której został dodany lifting zaprojektowany przez pracownię projektową busk+hertzog. Zaokrąglone, dynamiczne elementy nie stwarzające kompromisu pomiędzy wartością użytkową i designerską, fotel Havana Swivel Wing ma wszystko. Synonim nowoczesnego komfortu i przytulności duńskiej firmy Softline.

Projekt Havana otrzymał wiele nagród za wzornictwo, w tym nagrodę Good Design Award 2014.

Do rodziny Havana Swivel Wing Softline należy również fotel w wersji tradycyjnej Havana Wing, fotel z niskim oparciem Havana Low Chair oraz podnóżek Havana Footstool tworząc piękne dopełnienie kolekcji. 

Design zawsze był sercem Softline, gdzie współtworzenie nowych atrakcyjnych i ponadczasowych mebli wraz z uznanymi na świecie projektantami umieściło Softline na mapie wzornictwa co doskonale widać w fotelu Havana Swivel Wing Chair.

Wszystkie kolory i rodzaje tapicerki fotela Havana Swivel Wing Chair dostępne są na stronie Softline

Cena fotela obrotowego Havana Swivel Wing Chair marki Softline dotyczy tapicerki w I przedziale cenowym Eco Cotton, Griffon, Vision pozostałe na zapytanie. Zapraszamy do kontaktu!

Fotel obrotowy Havana Swivel Wing Chair Softline, tapicerka Eco Cotton

Fotel Havana Swivel Wing Chair Softline tapicerka Eco Cotton

Fotel obrotowy Havana Swivel Wing Chair Softline, tapicerka Griffon

Fotel obrotowy Havana Swivel Wing Chair Softline tapicerka Griffon

Fotel obrotowy Havana Swivel Wing Chair Softline, tapicerka Vision

Fotel obrotowy Havana Swivel Wing Chair Softline tapicerka Vision

Fotel obrotowy Havana Swivel Wing Chair duńskiej Softline występuje w wielu wariantach. Chętnie przygotujemy dla Państwa konfigurację dopasowaną do indywidualnych aranżacji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

wymiary L 79 x D 90 x H 113, SH 39 cm
szerokość 79 cm
głębokość 90 cm
wysokość 113 cm
wysokość siedziska 39 cm
stelaż stal chromowana
obrotowy tak
wysokość regulowana nie
marka Softline
design busk+hertzog
Inne Podstawa: aluminium polerowane lub czarne

busk+hertzog

busk+hertzogLondyńska pracownia projektowa busk+hertzog została założona przez Flemming Busk (architekt) i Stephan B. Hertzog (projektant) w 2000 r i specjalizuje się w projektowaniu mebli i innych industrialnych produktów. Do dziś busk+hertzog wygrała ponad 40 najbardziej prestiżowych międzynarodowych nagród wzornictwa. Produkty zaprojektowane przez busk+hertzog są wystawione w miejscach jak Royal House of Norway, Muzeum of Modern Art w Nowym Yorku i wiele innych.

Napisz opinię

Havana Swivel Wing fotel obrotowy Softline

Havana Swivel Wing fotel obrotowy Softline
Fotel obrotowy Havana Swivel Wing duńskiej Softline to dynamiczny nowoczesny oraz lekki design w wyjątkowo komfortowym i ekskluzywnym wydaniu. Kultowy fotel Havana Wing jest teraz dostępny z obrotową podstawą. Zawiera wszystkie oryginalne cechy i...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii