Tiki Small ikona skandynawskiego minimalizmu fotel Fogia

Andreas Engesvik

Kultowa i elegancka kolekcja Tiki zapewniła sobie miejsce w skandynawskim krajobrazie designu. Kolekcja nieporównywalna, zaprojektowana z Andreasem Engesvikiem dla szwedzkiej marki Fogia. 

Tiki to prosty, swobodny i inspirujący wizualnie fotel, ze stalową ramą o skandynawskiej sylwetce z wygodnymi poduszkami. 

 

Fogia to wzorzec szwedzkiego designu znana z najwyższej jakości i nienagannego piękna, łączy ponadczasowe wartości ze współczesnym stylem.

Więcej szczegółów

11 357 zł

Tiki Small ikona skandynawskiego minimalizmu fotel Fogia.

Kultowe Tiki to wizualnie prosta kolekcja o wysokim poziomie komfortu. 

Tiki ma pięknie wyróżniającą się estetykę; nieformalny wyraz, który zapewnia zachęcające, przytulne rozwiązanie do siedzenia, idealnie pasujące do różnych stylów wnętrz. Tworząc przestronną przestrzeń do siedzenia, która zapewnia wysoki poziom komfortu, lekki, miękki fotel jest całkowicie ponadczasowy, idealny do współczesnej przestrzeni domowej.

Wykonany zgodnie z najwyższymi standardami kunsztu i jakości, Tiki może być wykonane ze skóry lub tkaniny, z możliwością wyboru koloru nóg. W skład kolekcji wchodzą sofy oraz fotele w dwóch rozmiarach i dopasowana pufa.

Cena dotyczy fotela z tapicerką w I grupie cenowej. 

Materiał

szerokość 70 cm
głębokość 75 cm
wysokość 68 cm
głębokość siedziska 45 cm
wysokość siedziska 40 cm
stelaż stal proszkowo malowana
marka Fogia
design Andreas Engesvik

Napisz opinię

Tiki Small ikona skandynawskiego minimalizmu fotel Fogia

Tiki Small ikona skandynawskiego minimalizmu fotel Fogia
Kultowa i elegancka kolekcja Tiki zapewniła sobie miejsce w skandynawskim krajobrazie designu. Kolekcja nieporównywalna, zaprojektowana z Andreasem Engesvikiem dla szwedzkiej marki Fogia.  Tiki to prosty, swobodny i inspirujący wizualnie fotel, ze...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii