Tiki ikona skandynawskiego minimalizmu fotel Fogia

Zapytaj o produkt

Andreas Engesvik

produkt wykonany na zamówienie

Kultowa i elegancka kolekcja Tiki zapewniła sobie miejsce w skandynawskim krajobrazie designu. Kolekcja nieporównywalna, zaprojektowana z Andreasem Engesvikiem dla szwedzkiej marki Fogia. 

Tiki to prosty, swobodny i inspirujący wizualnie fotel, ze stalową ramą o skandynawskiej sylwetce z wygodnymi poduszkami. 

 

Fogia to wzorzec szwedzkiego designu znana z najwyższej jakości i nienagannego piękna, łączy ponadczasowe wartości ze współczesnym stylem.

Więcej szczegółów

11 986 zł

Tiki ikona skandynawskiego minimalizmu fotel Fogia.

Kultowe Tiki to wizualnie prosta kolekcja o wysokim poziomie komfortu. 

Tiki ma pięknie wyróżniającą się estetykę; nieformalny wyraz, który zapewnia zachęcające, przytulne rozwiązanie do siedzenia, idealnie pasujące do różnych stylów wnętrz. Tworząc przestronną przestrzeń do siedzenia, która zapewnia wysoki poziom komfortu, lekki, miękki fotel jest całkowicie ponadczasowy, idealny do współczesnej przestrzeni domowej.

Wykonany zgodnie z najwyższymi standardami kunsztu i jakości, Tiki może być wykonane ze skóry lub tkaniny, z możliwością wyboru koloru nóg. W skład kolekcji wchodzą sofy oraz fotele w dwóch rozmiarach i dopasowana pufa.

Cena dotyczy fotela z tapicerką w I grupie cenowej. 

Materiał

szerokość86 cm
głębokość93 cm
wysokość77 cm
głębokość siedziska58 cm
wysokość siedziska40 cm
stelażstal proszkowo malowana
markaFogia
designAndreas Engesvik

Brak komentarzy do tego produktu.

Napisz opinię

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tek kategorii