Mera Klimatyzacja ergonomiczne krzesło biurowe Klöber

Jörg Bernauer

produkt wykonany na zamówienie (5 tygodni)

Mera Klima niemieckiej marki Klöber umożliwia każdemu użytkownikowi regulację temperatury w dowolnym miejscu pracy i ustawienie indywidualnej temperatury komfortu. 

Mera  to ergonomiczne krzesło do wszystkich zastosowań biurowych, jest zarówno atrakcyjne, jak i komfortowe.

 

Margarete Klöber dostrzegła potrzebę zdrowego siedzenia już w połowie lat 30. XX wieku. Odważna, ówcześnie 25-letnia kobieta założyła „Fabryką Zdrowych Krzeseł” i rozwinęła swój pomysł na ergonomiczne meble do siedzenia.

Więcej szczegółów

7 516 zł

Mera Klimatyzacja - z opcją podgrzewania lub chłodzenia - ergonomiczne krzesło biurowe niemieckiej marki Klöber.

Sterowanie funkcją ogrzewania i wentylacji można obsługiwać na dwóch poziomach za pomocą jednego przełącznika. Funkcje ogrzewania i wentylacji są zasilane baterią litowo-jonową (pojemność 5200 mAh) (CEE 7/16). Nie potrzebujesz przewodów. Gdy fotel nie jest już używany, funkcja ogrzewania i wentylacji jest automatycznie wyłączana (inteligentne zużycie energii).

„Krzesło biurowe z funkcją klimatyczną może wpływać na percepcję termiczną, a tym samym także na komfort cieplny w miejscu pracy” – tak wynika z badania klimatycznego, które zostało przeprowadzone przez Katedrę Facility Management and Technical Building Services na TU Kaiserslautern, jako badanie terenowe w Niemieckim Centrum Badawczym Sztucznej Inteligencji.

Idea zdrowego użytkowania stoi za wszystkimi rozwiązaniami marki Klöber. 

Mera Klima mer98k krzesło biurowe Klöber Design Spichlerz wymiary

Oferowany model to opcja "ogrzewanie i wentylacja siedziska i oparcia", dostępne są również "ogrzewanie i wentylacja samego siedziska" oraz opcja "podgrzewania bez wentylacji"

Na indywidualne zamówienie opcja regulacji głębokości i kąta siedziska zapewniając komfortowe użytkowanie. 

Ergonomiczne krzesło biurowe Mera niemieckiej marki Kloeber jest zdobywcą wielu nagród

Mera Klima krzesło biurowe Klöber Design Spichlerz nagrody

Podana cena krzesła biurowego Mera Klimastuhl dotyczy modelu mer98k bez zagłówka, w tkaninie z pierwszej kategorii cenowej: Chicago, Nova, Era.

Mera występuje w wielu innych wariantach. Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dostosowaną do Państwa potrzeb. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

szerokość 70 cm
głębokość 65 cm
wysokość 103 - 114 cm
głębokość siedziska 39 cm + 6 cm
wysokość siedziska 40 - 51 cm
wysokość podłokietników 60 - 71 + 10 cm
obrotowy tak
wysokość regulowana tak
marka Klöber
design Jörg Bernauer

Napisz opinię

Mera Klimatyzacja ergonomiczne krzesło biurowe Klöber

Mera Klimatyzacja ergonomiczne krzesło biurowe Klöber
Mera Klima niemieckiej marki Klöber umożliwia każdemu użytkownikowi regulację temperatury w dowolnym miejscu pracy i ustawienie indywidualnej temperatury komfortu.  Mera  to ergonomiczne krzesło do wszystkich zastosowań biurowych, jest zarówno...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii