Mera Network niemieckie ergonomiczne krzesło biurowe Klöber

Jörg Bernauer

produkt wykonany na zamówienie (5 tygodni)

Mera Network to krzesło do wszystkich zastosowań biurowych jest zarówno atrakcyjne, jak i dynamiczne.  Produkowane przez niemiecką markę Klöber.

Niezależnie od tego, który z wielu wariantów oparcia wybierzesz: Mera oznacza ergonomiczną i ekologiczną troskę oraz tworzy zdrowe środowisko pracy. Uważana jest za szczególnie przyjazną dla środowiska i dlatego posiada ekologiczne oznakowanie Blue Angel. 

 

Margarete Klöber dostrzegła potrzebę zdrowego siedzenia już w połowie lat 30. XX wieku. Odważna, ówcześnie 25-letnia kobieta założyła „Fabryką Zdrowych Krzeseł” i rozwinęła swój pomysł na ergonomiczne meble do siedzenia.

Więcej szczegółów

3 281 zł

Mera Network ergonomiczne krzesło biurowe bez podłokietników niemieckiej marki Klöber.

Krzesło biurowe Mera może być używany w dowolnym miejscu, od miejsca pracy zespołowej po gabinet, jako wersja uniwersalna lub premium. Mera jest idealna pod względem formy i funkcji, oferując doskonały stosunek ceny do wydajności.

Krzesło z oparciem z siatki jest stylowe, a jednocześnie ma wygodny kształt i jest wynikiem inteligentnej, jednoczęściowej konstrukcji oparcia wykonanej z trzech różnych komponentów. 

Idea zdrowego użytkowania stoi za wszystkimi rozwiązaniami marki Klöber. 

Krzesło biurowe Mera przeszło test środowiskowy „Błękitnego Anioła”Oznacza to, że Mera jest dobra dla środowiska i zdrowia. W ten sposób możesz komfortowo pracować w każdym miejscu!

Mera Network, łatwe w czyszczeniu krzesło obrotowe z elastycznym, termoplastycznym oparciem, nie tylko dopasowuje się do każdego ciała, kształtu, ale można go dopasować do każdego użytkownika.

Mera Network bez podłokietników krzesło biurowe Klöber Design Spichlerz siedzisko

Na indywidualne zamówienie opcja regulacji głębokości i kąta siedziska zapewniając komfortowe użytkowanie. 

Ergonomiczne krzesło biurowe Mera niemieckiej marki Kloeber jest zdobywcą wielu nagród

Mera Network bez podłokietników krzesło biurowe Klöber Design Spichlerz nagrody

Podana cena krzesła biurowego Mera Network dotyczy modelu mer88 bez zagłówka i bez podłokietników, w tkaninie z pierwszej kategorii cenowej: Chicago, Nova, Era. Siedzisko celligence®-seat za dodatkową opłatą.

Mera występuje w wielu innych wariantach. Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dostosowaną do Państwa potrzeb. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

szerokość 70 cm
głębokość 65 cm
wysokość 103 - 114 cm
wysokość siedziska 40 - 51 cm
wysokość podłokietników brak
obrotowy tak
wysokość regulowana tak
marka Klöber
design Jörg Bernauer

Napisz opinię

Mera Network niemieckie ergonomiczne krzesło biurowe Klöber

Mera Network niemieckie ergonomiczne krzesło biurowe Klöber
Mera Network to krzesło do wszystkich zastosowań biurowych jest zarówno atrakcyjne, jak i dynamiczne.  Produkowane przez niemiecką markę Klöber. Niezależnie od tego, który z wielu wariantów oparcia wybierzesz: Mera oznacza ergonomiczną i...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii