Moteo Perfect Mat fotel gabinetowy Klöber

Jörg Bernauer

produkt wykonany na zamówienie (5 tygodni)

Bardzo elegancki, dzięki satynowo-matowemu oparciu w kolorze czarnym lub srebrnym* Moteo Perfect niemieckiej marki Klöber, pasuje do każdego nowoczesnego gabinetu.

W biurze, w gabinecie zarządu czy na konferencji Moteo w naturalny sposób wspiera zdrowe siedzenie. Jego wielokrotnie nagradzana konstrukcja inteligentnie łączy innowacyjność i funkcjonalność.

 

Margarete Klöber dostrzegła potrzebę zdrowego siedzenia już w połowie lat 30. XX wieku. Odważna, ówcześnie 25-letnia kobieta założyła „Fabryką Zdrowych Krzeseł” i rozwinęła swój pomysł na ergonomiczne meble do siedzenia.

Więcej szczegółów

7 306 zł

Moteo Perfect - matowy jedwab - fotel biurowy niemieckiej marki Klöber.

Ekskluzywny fotel gabinetowy Moteo niemieckiej marki Klöber jest jak luksusowy garnitur szyty na miarę. Przepiękna profilowana forma to absolutna harmonia sylwetki i ruchu. Charakterystyczne dla sylwetki Moteo wyprofilowane oparcie podtrzymuje zminimalizowaną tapicerkę siedzenia i oparcia i tworzy absolutnie jednorazowe i innowacyjne krzesło biurowe "na miarę".

Fotel biurowy Moteo Perfect marki Klöber cechują najlepsze gatunki tapicerki, dobierane z niezwykłą pieczołowitością, wysokiej jakości stal i konsekwencja jakości aż do najmniejszego detalu. Made in Germamy w najlepszym wydaniu.

Idea zdrowego użytkowania stoi za wszystkimi rozwiązaniami marki Klöber. 

W biurze, w pokoju dyrekcji czy na konferencji, Moteo oczywiście wspiera zdrowe, dynamiczne siedzenie. Wielokrotnie nagradzana konstrukcja w inteligentny sposób łączy innowacyjność i funkcjonalność. Niezależnie od tego, czy z wygodnym siedziskiem, czy z systemem celligence® zapewniającym delikatnie regulowany ruch w trzech wymiarach: ciało zawsze odczuwa komfort. 

Moteo marki Klöber oferuje miejsce silnym "charakterom".

Moteo Perfect krzesło biurowe mot77 Klöber Design Spichlerz wymiary

Moteo Perfect krzesło biurowe mot77 Klöber Design Spichlerz siedzisko

Na indywidualne zamówienie opcja regulacji głębokości i kąta siedziska zapewniając komfortowe użytkowanie. 

Ergonomiczny fotel biurowy Moteo niemieckiej marki Kloeber jest zdobywcą wielu nagród

Moteo Perfect krzesło biurowe mot77 Klöber Design Spichlerz nagrody

Podana cena fotela gabinetowego Moteo Perfect matt silk dotyczy modelu mot77, w tapicerce z pierwszej kategorii cenowej: Chicago, Nova, Era.

Moteo występuje w wielu innych wariantach. Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dostosowaną do Państwa potrzeb. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

* Możliwa niewielka różnica pomiędzy srebrnym kolorem podłokietników a oparcia.

szerokość 68 cm
głębokość 70 cm
wysokość 105 cm - 116 cm
głębokość siedziska 40 + 7 cm
wysokość siedziska 40 cm - 51 cm
wysokość podłokietników 63 cm - 74 cm + 10 cm
obrotowy tak
wysokość regulowana tak
marka Klöber
design Jörg Bernauer

Napisz opinię

Moteo Perfect Mat fotel gabinetowy Klöber

Moteo Perfect Mat fotel gabinetowy Klöber
Bardzo elegancki, dzięki satynowo-matowemu oparciu w kolorze czarnym lub srebrnym* Moteo Perfect niemieckiej marki Klöber, pasuje do każdego nowoczesnego gabinetu. W biurze, w gabinecie zarządu czy na konferencji Moteo w naturalny sposób wspiera...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii