Moteo Style Połysk fotel gabinetowy Klöber

Jörg Bernauer

produkt wykonany na zamówienie

Bardzo elegancki, dzięki lakierowanemu oparciu na wysoki połysk w kolorze czarnym lub białym fotel Moteo Style niemieckiej marki Klöber, pasuje do każdego nowoczesnego gabinetu.

W biurze, w gabinecie zarządu czy na konferencji Moteo w naturalny sposób wspiera zdrowe siedzenie. Jego wielokrotnie nagradzana konstrukcja inteligentnie łączy innowacyjność i funkcjonalność.

 

Margarete Klöber dostrzegła potrzebę zdrowego siedzenia już w połowie lat 30. XX wieku. Odważna, ówcześnie 25-letnia kobieta założyła „Fabryką Zdrowych Krzeseł” i rozwinęła swój pomysł na ergonomiczne meble do siedzenia.

Więcej szczegółów

9 038 zł

Moteo Style - lakier na wysoki połysk - model mot87 fotel biurowy niemieckiej marki Klöber.

Ekskluzywny fotel gabinetowy Moteo niemieckiej marki Klöber jest jak luksusowy garnitur szyty na miarę. Przepiękna profilowana forma to absolutna harmonia sylwetki i ruchu. Charakterystyczne dla sylwetki Moteo wyprofilowane oparcie podtrzymuje zminimalizowaną tapicerkę siedzenia i oparcia i tworzy absolutnie jednorazowe i innowacyjne krzesło biurowe "na miarę".

Fotel biurowy Moteo Style marki Klöber cechują najlepsze gatunki tapicerki, dobieranej z niezwykłą pieczołowitością, wysokiej jakości stal i konsekwencja jakości aż do najmniejszego detalu. Made in Germamy w najlepszym wydaniu.

Fotel Moteo marki Klöber oczarowuje jakością, ale również designem i powierzchnią pokrytą tzw. lakierem fortepianowym o bardzo wysokim połysku w kolorze czarnym lub białym. Doskonale dopasowuje się do ekskluzywnego ambiente gabinetu managerskiego najwyższych poziomów zarządzania, wyjątkowych home office, najwyższej klasy biur.

Idea zdrowego użytkowania stoi za wszystkimi rozwiązaniami marki Klöber. 

W biurze, w pokoju dyrekcji czy na konferencji, Moteo oczywiście wspiera zdrowe, dynamiczne siedzenie. Wielokrotnie nagradzana konstrukcja w inteligentny sposób łączy innowacyjność i funkcjonalność. Niezależnie od tego, czy z wygodnym siedziskiem, czy z systemem celligence® zapewniającym delikatnie regulowany ruch w trzech wymiarach: ciało zawsze odczuwa komfort. 

Moteo marki Klöber oferuje miejsce silnym "charakterom".

Moteo Style krzesło biurowe mot87 Klöber Design Spichlerz wymiary

Moteo Style krzesło biurowe mot87 Klöber Design Spichlerz ergonomia

Na indywidualne zamówienie opcja regulacji głębokości i kąta siedziska zapewniając komfortowe użytkowanie. 

Ergonomiczny fotel biurowy Moteo niemieckiej marki Kloeber jest zdobywcą wielu nagród

Moteo Style krzesło biurowe mot87 Klöber Design Spichlerz nagrody

Podana cena fotela gabinetowego Moteo Style high-gloss lacquer dotyczy modelu mot87, w tapicerce z pierwszej kategorii cenowej: Chicago, Nova, Era.

Moteo występuje w wielu innych wariantach. Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dostosowaną do Państwa potrzeb. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

szerokość 68 cm
głębokość 70 cm
wysokość 105 - 116 cm
głębokość siedziska 40 cm
wysokość siedziska 40 - 51 cm (inne na zapytanie)
waga ok 27 kg
obrotowy tak
wysokość regulowana tak
marka Klöber
design Jörg Bernauer

Napisz opinię

Moteo Style Połysk fotel gabinetowy Klöber

Moteo Style Połysk fotel gabinetowy Klöber
Bardzo elegancki, dzięki lakierowanemu oparciu na wysoki połysk w kolorze czarnym lub białym fotel Moteo Style niemieckiej marki Klöber, pasuje do każdego nowoczesnego gabinetu. W biurze, w gabinecie zarządu czy na konferencji Moteo w naturalny...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii