% 24h
Boggie skandynawski praktyczny stolik Softline | Design Spichlerz kliknij aby powiększyć

Boggie skandynawski praktyczny stolik Softline

busk+hertzog

Stolik kawowy / boczny  Boggie to niezwykle funkcjonalny dodatek w każdym nowoczesnym domu, duńskiej marki Softline.

Ten mały i uroczy stolik jest niezwykle przydatny w każdym ustawieniu. Konstrukcja umożliwia ustawienie go nad siedziskiem sofy i przydaje się na kubek kawy, telefon lub książkę. Stolik świetnie sprawdzi się również jako stół porządkowy w przedpokoju lub jako stolik nocny w sypialni. Wygięte nogi i energetyczny design tworzą pozytywny nastrój i stylowy wygląd w każdym pomieszczeniu.

 

Duński producent Softline łączy innowacyjny design, wygodę i funkcjonalność, tworząc stylowe designerskie meble inspirowane Skandynawią.

Więcej szczegółów

934 zł

Boggie skandynawski praktyczny stolik kawowy / boczny Softline.

Uwaga: jest to przedmiot z ekspozycji. Ponieważ przedmioty z wystawy nie mogą zostać wymienione ani zwrócone, zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem stolika. Oczywiście wszystkie przedmioty są traktowane z należytą starannością i dbałością, jednak mogą posiadać mikro zabrudzenia / otarcia bez wyraźnych śladów użytkowania. 

Stolik Boggie dostępny jest również na indywidualne zamówienie, zapraszamy do kontaktu.

Stolik Boggie dostępny jest w kolorze czarnym.

wymiary Ø 45 x H 56 cm
średnica Ø 45
wysokość 56 cm
marka Softline
design busk+hertzog

busk+hertzog

busk+hertzogLondyńska pracownia projektowa busk+hertzog została założona przez Flemming Busk (architekt) i Stephan B. Hertzog (projektant) w 2000 r i specjalizuje się w projektowaniu mebli i innych industrialnych produktów. Do dziś busk+hertzog wygrała ponad 40 najbardziej prestiżowych międzynarodowych nagród wzornictwa. Produkty zaprojektowane przez busk+hertzog są wystawione w miejscach jak Royal House of Norway, Muzeum of Modern Art w Nowym Yorku i wiele innych.

Napisz opinię

Boggie skandynawski praktyczny stolik Softline

Boggie skandynawski praktyczny stolik Softline
Stolik kawowy / boczny  Boggie to niezwykle funkcjonalny dodatek w każdym nowoczesnym domu, duńskiej marki Softline. Ten mały i uroczy stolik jest niezwykle przydatny w każdym ustawieniu. Konstrukcja umożliwia ustawienie go nad siedziskiem sofy i...
    Jesteś robotem?

    23 Inne produkty w tek kategorii