Aire -20% piękny zegar Nomon

José María Reina

1 sztuka

na stanie

Zegar stołowy Aire hiszpańskiej firmy Nomon nadaje wyrafinowany akcent w każdym pomieszczeniu. Oprawa autorstwa hiszpańskiego projektanta José Maríi Reina.

Z zegarem Air, który zawieszony jest na wsporniku, odnosimy wrażenie, że czas unosi się w powietrzu i naprawdę potrafi latać. 

Nomon to współczesne i efektowne wizualnie dzieła, to ekstrawaganckie zegary i meble o luksusowej estetyce jak zegar stołowy Aire.

Więcej szczegółów

2 206 zł 2 757 zł

Designerski zegar stołowy Aire hiszpańskiej marki Nomon.

Zegar dostosowany do technologii nowych czasów, który nie traci tradycji zegarów stołowych. Zegar Nomon Air doskonale komponuje się z meblami w stylu nowoczesnym lub skandynawskim, ponieważ jest obiektem uniwersalnym, który dopasowuje się do każdego miejsca. 

Oprawa ma podwójną ramę, ze smukłymi wskazówkami przymocowanymi do dysku zawieszonego w jego środku. Drewniana podstawa ugruntowuje zegar, dodając odważnego akcentu jego zwiewnej estetyce.

Oferowany model to AIR G: obręcz czarne włókno szklane, podstawa i wskazówki drewno jesionowe z wykończeniem orzechowym, tarcza z polerowanego mosiądzu.

Oferowany model z kolekcji Aire Nomon jest do kupienia w naszym showroomie w Krakowie. ZAPRASZAMY!

Zegar Aire Nomon dostępny jest również na indywidualne zamówienie, zapraszamy do kontaktu.

średnica 50 cm
wysokość 55 cm
materiał drewno orzechowe / włókno szklane
marka Nomon
design José María Reina

Napisz opinię

Aire -20% piękny zegar Nomon

Aire -20% piękny zegar Nomon
Zegar stołowy Aire hiszpańskiej firmy Nomon nadaje wyrafinowany akcent w każdym pomieszczeniu. Oprawa autorstwa hiszpańskiego projektanta José Maríi Reina. Z zegarem Air, który zawieszony jest na wsporniku, odnosimy wrażenie, że czas unosi się w...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    23 Inne produkty w tek kategorii