Bell Side Table -40% stylowy stolik kawowy ClassiCon

Sebastian Herkner

1 sztuka

Stolik kawowy / boczny Bell Side Table niemieckiej ClassiCon jest wykonany ze szkła i metalu i wspaniale łączy dwa bardzo różne materiały, tworząc dzieło sztuki o wysokim kontraście.

Stolik Bell Side Table to arcydzieło tradycyjnego rękodzieła.

Classicon niemiecka firma projektowa, ich dzieła to nowoczesna klasyka, przedmioty kolekcjonerskie, prawdziwe arcydzieła. ClassiCon jest synonimem ekskluzywności i piękna.

Więcej szczegółów

6 844 zł 11 407 zł

Bell Side Table to arcydzieło tradycyjnego rzemiosła, stolik kawowy / boczny marki ClassiCon. Design Sebastian Herkner.

Stolik kawowy Bell Side Table, zaprojektowany przez niemieckiego projektanta Sebastiana Herknera dla niemieckiej marki ClassiCon. Metalowy blat stolika Bell Table jest zawieszony na szklanej bazie, co sprawia wrażenie jakby się unosił nad ziemią. 

Stolik boczny Bell Side Table dostępny jest również na indywidualne zamówienie, zapraszamy do kontaktu.

Dmuchana ręcznie w tradycyjny sposób przy użyciu drewnianej formy, przezroczysta, barwiona szklana podstawa zapewnia rzeźbiarską obecność w przestrzeni, intrygująco kontrastując z solidną mosiężną ramą na górze, jednocześnie tworząc z nią harmonijną całość, przypominając elegancką zakrzywioną sylwetkę dzwonu .

Oferowany model z kolekcji Bell Side Table jest do kupienia w naszym showroomie w Krakowie. ZAPRASZAMY!

Stolik kawowy Bell Side Table jest wykonany ze szkła oraz metalu i cudownie łączy te dwa bardzo różne materiały, tworząc kontrastowe dzieło sztuki.

Wszystkie produkty w Design Spichlerz są oryginalne i objęte gwarancją!

wymiary wysokość podstawy 37 cm
średnica 50 cm
wysokość 53 cm
podstawa 22 cm
materiał szło / misiądz
marka ClassiCon
design Sebastian Herkner

Sebastian Herkner

Sebastian HerknerSebastian Herkner projektuje lekkie przedmioty o stanowczym charakterze. Szukając w sieci Sebastiana Herknera, natrafimy na nadzwyczaj poważnego młodego człowieka. Temu 34-letniemu projektantowi nie brakuje jednak poczucia humoru. Jest może nieco ostrożny, powściągliwy. „Small talk po prostu nie jest dla mnie”, wyjaśnia prostolinijnie. Nie przeszkadza mu to jednak w osiąganiu zamierzonych celów w branży, która zgodnie z powszechną opinią żyje tym, co dzieje się w społecznościach internetowych. Od mniej więcej ośmiu lat Sebastian Herkner wspina się w zawrotnym tempie po drabinie sukcesu. „Już od dzieciństwa dokładnie wiem, co chcę robić”. Konsekwentnie dążąc do celu już podczas studiów, zakłada własną działalność, rozpoczyna nawiązywanie kontaktów, korzysta z każdej szansy wystawienia swoich projektów na targach oraz w innych istotnych miejscach związanych z designem.

W jego sympatycznym studio usytuowanym w jednym z dziedzińców miasta Offenbach liczba pracowników oscyluje w granicach trzech do pięciu osób. W wyborze pracowników projektant zwraca uwagę, aby wywodzili się z różnych szkół. Wynikające z tego różnorodne punkty widzenia oraz sposoby podejścia wzbogacają pracę nad jego projektami. Są to przede wszystkim wyraziste meble oraz akcesoria, śmiałe projekty z niemal klasyczną aurą i stanowczym charakterem. Jeżeli chodzi o wymienione projekty, można w nich zaobserwować początkową nieśmiałość. To one są pasją Sebastiana Herknera. To obszar, na którym czuje się pewnie. I przez długie lata były niemalże wyłączną treścią jego życia. Po 14 latach pracy pozwolił sobie na krótki urlop: W związku z poziomem witaminy D w organizmie Sebastiana lekarz zapytał go, czy mieszka w jaskini. Plaże Tajlandii miały uzupełnić ten niedobór. „To było straszne”, przyznaje Herkner. „Przez pierwsze trzy dni tak naprawdę nie wiedziałem, co mam robić”.

Napisz opinię

Bell Side Table -40% stylowy stolik kawowy ClassiCon

Bell Side Table -40% stylowy stolik kawowy ClassiCon
Stolik kawowy / boczny Bell Side Table niemieckiej ClassiCon jest wykonany ze szkła i metalu i wspaniale łączy dwa bardzo różne materiały, tworząc dzieło sztuki o wysokim kontraście. Stolik Bell Side Table to arcydzieło tradycyjnego rękodzieła....
    Jesteś robotem?

    23 Inne produkty w tek kategorii