Lune 2 piękna skandynawska sofa Fritz Hansen

Jaime Hayon

produkt wykonany na zamówienie

Designerska 2-osobowa sofa Lune duńskiej marki Fritz Hansen, zaprojektowana przez Jaimiego Hayon.

Dodanie przez Hayon unikalnego wymiaru estetycznego do koncepcji sofy zapewnia, że ​​Lune jest nie tylko niezwykle wygodna, ale także piękna pod każdym kątem.

 

Fritz Hansen to ekskluzywna, międzynarodowa marka projektowa, której ponadczasowa kolekcja łączy światowej sławy klasyczne i współczesne meble, oświetlenie i akcesoria.

Więcej szczegółów

18 924 zł

Designerska 2-osobowa sofa Lune duńskiej marki Fritz Hansen, zaprojektowana przez Jaimiego Hayon.

Lune to duńskie słowo, które odnosi się do pewnej pożądanej, idealnej temperatury i uczucia, kiedy wszystko jest w porządku. Temperatura, jaką masz, gdy leżysz na ulubionej sofie pod ciepłym kocem i atmosfera, która powstaje, gdy na zewnątrz pada śnieg, gdy w kominku pali się ogień. Właśnie tak czujesz się z sofą Luna.

Jaime Hayón i Fritz Hansen wprowadzają nowy standard w modułowych sofach: jej odważny projekt wygląda i przypomina konwencjonalną sofę, ale oferuje wszechstronność konstrukcji modułowej z nieograniczonymi możliwościami: od prostej 2-osobowej do większych w kształcie litery L , wraz z opcjami szezlonga. „Sofy są zwykle prezentowane od przodu. Chciałem podkreślić piękno profilu Lune i harmonię między oparciem a siedziskiem” – mówi Jaime Hayón.

Lune  jest starannie skonstruowany, aby zwiększyć komfort w każdym calu sofy. Wyjątkowo miękkie siedzisko jest obite mieszanką bawełny i lnu, a poduszki są wykonane z czterech warstw materiałów z wierzchnią warstwą kaczego i gęsiego pierza. Siedząc, odczuwa się niesamowity komfort i miękkość, ponieważ poduszki dopasowują się do ciała. Sofa szybko powraca do swojego pierwotnego stanu po zaledwie kilku delikatnych gestach.

Tapicerka:


długość155 cm
szerokość93,5 cm
wysokość81,5 cm
wysokość siedziska40,5 cm
wysokość podłokietników60,5 cm
do użytku zewnętrznegonie
rozkładanynie
markaFritz Hansen
designJaime Hayon

Napisz opinię

Lune 2 piękna skandynawska sofa Fritz Hansen

Lune 2 piękna skandynawska sofa Fritz Hansen
Designerska 2-osobowa sofa Lune duńskiej marki Fritz Hansen, zaprojektowana przez Jaimiego Hayon. Dodanie przez Hayon unikalnego wymiaru estetycznego do koncepcji sofy zapewnia, że ​​Lune jest nie tylko niezwykle wygodna, ale także piękna pod...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii