Kalota stół z litego drewna Artisan

Neisako

produkt wykonany na zamówienie (18 - 20 tygodni)

Wyrafinowany drewniany stół Kalota marki Artisan.

Stół Kalota charakteryzuje się rzemieślniczą konstrukcją z litego drewna. Wyróżnia się bardzo wyrafinowanym, ponadczasowym wyglądem i nadaje się do szerokiej gamy projektów wyposażenia wnętrz.

 

Artisan specjalizuje się w ręcznej produkcji wysokiej jakości mebli z litego drewna, a nacisk na rzemieślniczą pracę jest tym, co ich wyróżnia.

 

"Love Wood" to motto marki Artisan i ta miłość do drewna emanuje w perfekcyjnie zaprojektowanych i wykonanych meblach.

Więcej szczegółów

13 414 zł

Designerski drewniany stół Kalota. 

Cena dotyczy stołu wykonanego z jesionu, klonu, wiązu lub wiśni. Pozostałe z przyjemnością Państwu przedstawimy. 

Stół Kalota idealnie komponuje się z stołkami barowymi Kalota dedykowanymi tej kolekcji. Stół Kalota jest również dostępny w wersji z blatem ceramicznym.

"Koncepcja kolekcji Kalota została zaprojektowana i opracowana poprzez badanie geometrii. Kalota jest w rzeczywistości terminem geometrycznym używanym do opisania części kuli. Postanowiliśmy postępować zgodnie z ustalonym z góry zestawem reguł związanych z geometrią sferyczną, aby osiągnąć pożądane przejścia styczne w strategicznych miejscach między różnymi częściami mebli. Na przykład wszystkie dolne krawędzie powierzchni poziomych zaprojektowano jako kuliste wycięcia z nogą ograniczoną prostopadle do powierzchni kulistej.

To ograniczenie pozwoliło nam zaprojektować piękne, ciągłe przejścia powierzchniowe na widocznych zewnętrznych częściach nóg mebli, które są wykonywane w różnych typologiach w ramach kolekcji, stołów, konsol i niskich stolików. Podobne zasady zostały później zaadaptowane i zastosowane w innych typologiach, takich jak krzesła, stołki i stołki barowe, dostosowując je tak, aby spełniały określone wymagania dla każdego przedmiotu w kolekcji." - Neisako

Dostępne rodzaje drewna:

Dostępne kolory drewna:

długość 180 cm, 200 cm, 220 cm, 240 cm
szerokość 90
wysokość 76
forma prostokąt
materiał lite drewno
do użytku zewnętrznego nie
rozkładany nie
marka Artisan

Napisz opinię

Kalota stół z litego drewna Artisan

Kalota stół z litego drewna Artisan
Wyrafinowany drewniany stół Kalota marki Artisan. Stół Kalota charakteryzuje się rzemieślniczą konstrukcją z litego drewna. Wyróżnia się bardzo wyrafinowanym, ponadczasowym wyglądem i nadaje się do szerokiej gamy projektów wyposażenia wnętrz....
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii