Kalota stół z litego drewna Artisan

Neisako

produkt wykonany na zamówienie (12 - 18 tygodni)

Wyrafinowany drewniany stół Kalota marki Artisan.

Stół Kalota Artisan charakteryzuje się rzemieślniczą konstrukcją z litego drewna. Wyróżnia się bardzo wyrafinowanym, ponadczasowym wyglądem i nadaje się do szerokiej gamy projektów wyposażenia wnętrz.

 

Artisan specjalizuje się w ręcznej produkcji wysokiej jakości mebli z litego drewna, a nacisk na rzemieślniczą pracę jest tym, co ich wyróżnia.

"Love Wood" to motto marki Artisan i ta miłość do drewna emanuje w perfekcyjnie zaprojektowanych i wykonanych meblach.

Więcej szczegółów

14 383 zł

Nowoczesny stół Kalota wykonany z litego drewna marki Artisan. Design by Neisako.

Cena dotyczy stołu Kalota Artisan wykonanego z jesionu, klonu, wiązu lub wiśni. Pozostałe z przyjemnością Państwu przedstawimy. 

Stół Kalota Artisan idealnie komponuje się z stołkami barowymi Kalota dedykowanymi tej kolekcji. Stół Kalota jest również dostępny w wersji z blatem ceramicznym.

"Koncepcja kolekcji Kalota została zaprojektowana i opracowana poprzez badanie geometrii. Kalota jest w rzeczywistości terminem geometrycznym używanym do opisania części kuli. Postanowiliśmy postępować zgodnie z ustalonym z góry zestawem reguł związanych z geometrią sferyczną, aby osiągnąć pożądane przejścia styczne w strategicznych miejscach między różnymi częściami mebli. Na przykład wszystkie dolne krawędzie powierzchni poziomych zaprojektowano jako kuliste wycięcia z nogą ograniczoną prostopadle do powierzchni kulistej.

To ograniczenie pozwoliło nam zaprojektować piękne, ciągłe przejścia powierzchniowe na widocznych zewnętrznych częściach nóg mebli, które są wykonywane w różnych typologiach w ramach kolekcji, stołów, konsol i niskich stolików. Podobne zasady zostały później zaadaptowane i zastosowane w innych typologiach, takich jak krzesła, stołki i stołki barowe, dostosowując je tak, aby spełniały określone wymagania dla każdego przedmiotu w kolekcji." - Neisako

Stół Kalota Artisan dostępny jest w wielu wariantach

Kolory drewna stołu Kalota Artisan

długość 180 cm, 200 cm, 220 cm, 240 cm
szerokość 90
wysokość 76
forma prostokąt
materiał lite drewno
do użytku zewnętrznego nie
rozkładany nie
marka Artisan

Napisz opinię

Kalota stół z litego drewna Artisan

Kalota stół z litego drewna Artisan
Wyrafinowany drewniany stół Kalota marki Artisan. Stół Kalota Artisan charakteryzuje się rzemieślniczą konstrukcją z litego drewna. Wyróżnia się bardzo wyrafinowanym, ponadczasowym wyglądem i nadaje się do szerokiej gamy projektów wyposażenia...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii