Folia inspirowany naturą stolik kawowy Softline

Charlotte Honcke

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Designerski, skandynawski stolik Folia duńskiej marki Softline.

Dzięki cienkiej ramie i trzyczęściowemu blatowi ten metalowy stół inspirowany jest kształtem koniczyny.

 

Duński producent Softline łączy innowacyjny design, wygodę i funkcjonalność, tworząc stylowe designerskie meble inspirowane Skandynawią.

Więcej szczegółów

1 081 zł

Folia inspirowany naturą stolik kawowy Softline.

Stolik Folia dostępny jest w dwóch wysokościach i może być używany samodzielnie, ale wygląda najlepiej, jeśli umieścisz kilka razem w klastrze lub nakładających się parach. Projekt jest lekki i prosty, z wyraźnymi podobieństwami do natury.

Softline tworzy innowacyjne, funkcjonalne i często w mocnych kolorach meble najwyższej jakości.

Design zawsze był sercem Softline, gdzie współtworzenie nowych atrakcyjnych i ponadczasowych mebli wraz z uznanymi na świecie projektantami umieściło Softline na mapie wzornictwa.

Folia jest lakierowana w kolorze czarnym, białym lub szarym.

Od 1979 roku SOFTLINE tworzy i produkuje innowacyjne meble designerskie. Od 2003 roku SOFTLINE A / S jest niezależnym, prywatnym przedsiębiorstwem z fabryką w Danii, gdzie tapicerstwo wykonywane jest ręcznie w oparciu o skandynawskie tradycje - z materiałów przyjaznych dla środowiska.

Dziś SOFTLINE A / S jest międzynarodową marką i wiodącym dostawcą innowacyjnych, funkcjonalnych i wysokiej jakości mebli designerskich do przestrzeni publicznych i wnętrz domowych na całym świecie.

wymiaryØ 50 x 45 cm
średnica50 cm
wysokość45 cm
materiałstal
markaSoftline
InneStolik dostępny również w niższej wersji Ø 50 x 40 cm

Charlotte Honcke


Fascynuje mnie sztuka, formy i materiały. Grafika i moda to także rzeczy, które mnie inspirują. Żałuję, że nie zaprojektowałem mojego małego Fiata 500. Ma piękny i słodki wyraz, w którym łatwo się zakochać. Dobry projekt jest wtedy, gdy istnieją funkcjonalne i estetyczne kąty. Oprócz tych dwóch cech, projekt musi zaskakiwać lub zawierać ekscytujące szczegóły, które sprawiają, że jesteś zaciekawiony, więc wystarczy dotknąć, zobaczyć lub wypróbować meble. Jako projektantka jestem bardzo ciekawa i niezwykle szczęśliwa, że mogę pracować z tym, co mnie pasjonuje.

Napisz opinię

Folia inspirowany naturą stolik kawowy Softline

Folia inspirowany naturą stolik kawowy Softline
Designerski, skandynawski stolik Folia duńskiej marki Softline. Dzięki cienkiej ramie i trzyczęściowemu blatowi ten metalowy stół inspirowany jest kształtem koniczyny.   Duński producent Softline łączy innowacyjny design, wygodę i funkcjonalność,...
    Jesteś robotem?

    30 Inne produkty w tek kategorii