Basel futurystyczny fotel Softline

busk+hertzog

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Designerski fotel Basel duńskiej marki Softline.

Czyste linie i prostota projektu są uderzające, ale bliższe spojrzenie ujawnia szereg szczegółów projektowych, które nadają Basel bardzo niepowtarzalny charakter. Linie są połączeniem kilku geometrycznych kształtów, co daje niepowtarzalny kształt siedziska.

 

Duński producent mebli Softline łączy innowacyjny design, wygodę i funkcjonalność, tworząc stylowe designerskie meble, jak fotel Basel, inspirowane Skandynawią.

Więcej szczegółów

8 890 zł

Skandynawski fotel Basel duńskiej marki Softline.

Charakterystyczne oparcie fotela Basel Softline działa jako zintegrowany i dyskretny podłokietnik i jest zaawansowanym trójwymiarowym elementem projektu pomimo swojego minimalistycznego wyglądu. Widoczne oddzielenie oparcia od siedziska umożliwia mieszanie kolorów i materiałów oraz pozwala projektantowi wnętrz pracować z fotelem w każdym środowisku.

Fotel Basel Softline idealnie komponuje się z sofą Basel tworząc piękne dopełnienie kolekcji. 

Design zawsze był sercem Softline, gdzie tworzenie nowych atrakcyjnych i ponadczasowych mebli wraz z uznanymi na świecie projektantami umieściło Softline na mapie wzornictwa min. dzięki fotelowi Basel.

Wszystkie kolory i rodzaje tapicerki fotela Basel dostępne są na stronie Softline

Cena fotela Basel Chair marki Softline dotyczy tapicerki w I przedziale cenowym Eco Cotton, Griffon, Vision pozostałe na zapytanie. Zapraszamy do kontaktu!

Fotel Basel Chair marki Softline, tapicerka Eco Cotton

Fotel Basel Chair marki Softline tapicerka Eco Cotton

Fotel Basel Chair marki Softline, tapicerka Griffon

Fotel Basel Chair marki Softline tapicerka Griffon

Fotel Basel Chair marki Softline, tapicerka Vision

Fotel Basel Chair marki Softline tapicerka Vision

Fotel Basel marki Softline dostępny jest w szerokiej gamie tkanin i kolorów, opracuj własny fotel, aby wkomponować go do swojej przestrzeni.

Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Basel to popularny fotel o uderzającym designie z kolekcji SOFTLINE.

wymiary L 95 x D 94 x H 81, SH 40 SD 58 cm
szerokość 95 cm
głębokość 94 cm
wysokość 81 cm
głębokość siedziska 58 cm
wysokość siedziska 40 cm
marka Softline
design busk+hertzog

busk+hertzog

busk+hertzogLondyńska pracownia projektowa busk+hertzog została założona przez Flemming Busk (architekt) i Stephan B. Hertzog (projektant) w 2000 r i specjalizuje się w projektowaniu mebli i innych industrialnych produktów. Do dziś busk+hertzog wygrała ponad 40 najbardziej prestiżowych międzynarodowych nagród wzornictwa. Produkty zaprojektowane przez busk+hertzog są wystawione w miejscach jak Royal House of Norway, Muzeum of Modern Art w Nowym Yorku i wiele innych.

Napisz opinię

Basel futurystyczny fotel Softline

Basel futurystyczny fotel Softline
Designerski fotel Basel duńskiej marki Softline. Czyste linie i prostota projektu są uderzające, ale bliższe spojrzenie ujawnia szereg szczegółów projektowych, które nadają Basel bardzo niepowtarzalny charakter. Linie są połączeniem kilku...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii