Thor Daybed szezlong leżanka Artisan

Fahmida Lam

produkt wykonany na zamówienie (12 - 18 tygodni)

Designerska drewniana leżanka Thor Szezlong marki Artisan.

Projektantką kolekcji Thor jest mieszkająca w Nowym Jorku Fahmida Lam, która uzyskała tytuł Master of Industrial Design. Jej umiejętności i dbałość o szczegóły są widoczne w oszałamiającej leżance Thor. 

 

Artisan specjalizuje się w ręcznej produkcji wysokiej jakości mebli z litego drewna, a nacisk na rzemieślniczą pracę jest tym, co ich wyróżnia.

"Love Wood" to motto marki Artisan i ta miłość do drewna emanuje w perfekcyjnie zaprojektowanych i wykonanych meblach.

Więcej szczegółów

10 437 zł

Nowoczesny szezlong Thor Daybed na drewnianym stelażu marki Artisan.

ARTISAN specjalizuje się w produkcji mebli z masywnego drewna w której największy nacisk kładzie się na ręczną obróbkę drewna oraz wysoką sztukę rzemieślniczą. Zakład produkcyjny ARTISAN to najnowocześniejsze metody produkcji i wieloletnia tradycja stolarska która przewija się we wszystkich produktach marki ARTISAN. Maszyny produkują korpus mebli, natomiast dusza i miłość do drewna uwidoczniona jest w każdej wykonywanej ręcznie powierzchni.

Szezlong Thor Artisan dostępny jest w wielu wariantach

Dostępne kolory drewna Thor Daybed Artisan

Tapicerka Thor Daybed Artisan

długość 160 cm, 170 cm, 180 cm
szerokość 160x70, 170x80, 180x90
wysokość 43
marka Artisan

Fahmida Lam

Fahmida to wschodząca projektantka mebli i akcesoriów mieszkalnych z siedzibą w Nowym Jorku. Uzyskała tytuł magistra wzornictwa przemysłowego w Pratt Institute, a także ukończyła finanse i ekonomię.

Opierając się na swoim doświadczeniu zawodowym, Fahmida poświęca się tworzeniu nowoczesnych i ponadczasowych mebli do domu, jednocześnie wzbogacając życie poprzez funkcjonalność i piękno.

Napisz opinię

Thor Daybed szezlong leżanka Artisan

Thor Daybed szezlong leżanka Artisan
Designerska drewniana leżanka Thor Szezlong marki Artisan. Projektantką kolekcji Thor jest mieszkająca w Nowym Jorku Fahmida Lam, która uzyskała tytuł Master of Industrial Design. Jej umiejętności i dbałość o szczegóły są widoczne w oszałamiającej...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii