Bat Lounge High fotel skandynawski Gubi

GamFratesi

Modernistyczny fotel Bat Lounge High z wysokim oparciem, zaprojektowany przez GamFratesi dla duńskiej marki Gubi.

Bat (nietoperz) to twórczo zaprojektowana kolekcja siedzisk, która przypomina kształt latającego ssaka, od którego wywodzi swoją nazwę. Dzięki niezwykłym zaokrągleniom i wyraźnym liniom jest to kolekcja, która będzie wyjątkowym akcentem w aranżacjach mebli zewnętrznych lub wewnętrznych.

 

Gubi łączy zapomniane ikony przeszłości z przyszłością. Rezultatem jest wizjonerska kolekcja eleganckich mebli i oświetlenia, która obejmuje prawie 100 lat historii i jest sprzedawana na całym świecie. Gubi to dom projektowy dzięki któremu nowe reedycje klasycznych, ponadczasowych mebli są idealne do nowoczesnych wnętrz

Więcej szczegółów

8 673 zł

Bat Lounge High skandynawski fotel z wysokim oparciem duńskiej marki Gubi.

Stworzone z odważnym skandynawskim podejściem do designu, fotel Bat Lounge High zachowuje równowagę między tradycją a nowoczesnością, wprowadzając prostotę i funkcjonalność do wybranej przestrzeni. 

Bat Lounge High wnosi do wybranej przestrzeni subtelne, minimalistyczne ideały, czerpiąc inspirację z naturalnych form. Gładkie, zakrzywione linie pozwalają wygodnie położyć się w luksusowym komforcie, wspomaganym słynnym kunsztem Gubi i dbałością o szczegóły. Niskoprofilowe nogi bez trudu podtrzymują tapicerowaną ramę. Fotel Bat Lounge High łączy w sobie zarówno formę, jak i funkcję, tworząc charakterystyczny, ale praktyczny punkt centralny w Twoim domu.

Bat Lounge High stanowi doskonałe połączenie estetycznego blasku i praktyczności, będzie świetną opcją we współczesnych wnętrzach.

Dostępne w szerokiej gamie kolorów, fotel można z łatwością dostosować do istniejącej estetyki.

Cena dotyczy fotela wysokiego w tapicerce z I grupy cenowej, po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

szerokość 85 cm
głębokość 83 cm
wysokość 101 cm
wysokość siedziska 39 cm
stelaż stal
marka Gubi
design GamFratesi

GamFratesi

GamFratesiGamFratesi Design Studio zostało założone w 2006 roku. Stine Gam i Enrico Fratesi należą do najnowszej generacji architektów mebli. Stine jest dunką, gdy Enrico jest włochem i razem stanowią oni nową interpretację spotkania duńskiej i międzynarodowej tradycji projektowych.

 

GamFratesi rozgrywa swój twórczy napęd z fuzji tradycji i odnowy w eksperymentalnym podejściem do wybranych przez nich materiałów i technik. Z ich dwojaka natura łączy klasyczne duńskie meble i rzemieślniczą tradycję z również klasycznym włoskim podejściem intelektualnym i koncepcyjnym. Zrozumienie tradycji oraz aktywne jej wykorzstanie umożliwia poszerzenie horyzontów działań i tworzenia. Dzięki temu miḿdzykulturalnemu podłożu tworzą meble, które łączą w sobie szacunek do tradycji, a jednocześnie odzwierciedlają w unikalny sposób historie, symbole i skojarzenia, często wyrażane w minimalistycznym idiomie. GamFratesi dąży do tworzenia mebli, które ilustrują proces i techniki, które go stworzył i który odzwierciedla trwałe eksploracje zróżnicowanej strefie granicznej między harmonii i dysharmonii.

Napisz opinię

Bat Lounge High fotel skandynawski Gubi

Bat Lounge High fotel skandynawski Gubi
Modernistyczny fotel Bat Lounge High z wysokim oparciem, zaprojektowany przez GamFratesi dla duńskiej marki Gubi. Bat (nietoperz) to twórczo zaprojektowana kolekcja siedzisk, która przypomina kształt latającego ssaka, od którego wywodzi swoją...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii