Bat Office skandynawskie krzesło biurowe Gubi

GamFratesi

produkt wykonany na zamówienie

Skandynawskie krzesło Bat Office z tapicerowanym przodem zostało zaprojektowane przez GamFratesi dla duńskiej marki Gubi.

Bat (nietoperz) to twórczo zaprojektowana kolekcja siedzisk, która przypomina kształt latającego ssaka, od którego wywodzi swoją nazwę. Dzięki niezwykłym zaokrągleniom i wyraźnym liniom jest to kolekcja, która będzie wyjątkowym akcentem w aranżacjach mebli zewnętrznych lub wewnętrznych.

 

Gubi łączy zapomniane ikony przeszłości z przyszłością. Rezultatem jest wizjonerska kolekcja eleganckich mebli i oświetlenia, która obejmuje prawie 100 lat historii i jest sprzedawana na całym świecie. Gubi to dom projektowy dzięki któremu nowe reedycje klasycznych, ponadczasowych mebli są idealne do nowoczesnych wnętrz

Więcej szczegółów

3 615 zł

Bat Office skandynawskie krzesło biurowe z tapicerowanym siedziskiem duńskiej marki Gubi.

Stworzone z odważnym skandynawskim podejściem do designu, krzesło biurowe Bat uosabia równowagę między tradycją a nowoczesnością, wprowadzając prostotę i funkcjonalność do wybranej przestrzeni. 

Krzesło Bat Office spełnia naturalną równowagę między korporacyjną koniecznością a formalną elegancją. Podczas gdy podstawa ucieleśnia czysty design z dużą funkcjonalnością, w pełni formowane siedzisko z podłokietnikiem zapewnia wysoki poziom komfortu. Krzesło zapewnia wyrafinowany wyraz w każdym pokoju konferencyjnym lub biurze domowym.

Szeroka gama kolorów tapicerki i dwóch różnorodnych podstaw na kółkach zapewnia spersonalizowany wyraz, dzięki czemu krzesło Bat Office idealnie pasuje do różnych kontekstów publicznych i prywatnych.

Bat Office stanowi doskonałe połączenie estetycznego blasku i praktyczności, będzie świetną opcją we współczesnych wnętrzach.

Dostępne w szerokiej gamie kolorów, krzesło można z łatwością dostosować do istniejącej estetyki.

Cena dotyczy krzesła biurowego w tapicerce z I grupy cenowej, po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

szerokość 61 cm
głębokość 57 cm
wysokość 85 cm
wysokość siedziska 46 cm
stelaż stal
marka Gubi
design GamFratesi

GamFratesi

GamFratesiGamFratesi Design Studio zostało założone w 2006 roku. Stine Gam i Enrico Fratesi należą do najnowszej generacji architektów mebli. Stine jest dunką, gdy Enrico jest włochem i razem stanowią oni nową interpretację spotkania duńskiej i międzynarodowej tradycji projektowych.

 

GamFratesi rozgrywa swój twórczy napęd z fuzji tradycji i odnowy w eksperymentalnym podejściem do wybranych przez nich materiałów i technik. Z ich dwojaka natura łączy klasyczne duńskie meble i rzemieślniczą tradycję z również klasycznym włoskim podejściem intelektualnym i koncepcyjnym. Zrozumienie tradycji oraz aktywne jej wykorzstanie umożliwia poszerzenie horyzontów działań i tworzenia. Dzięki temu miḿdzykulturalnemu podłożu tworzą meble, które łączą w sobie szacunek do tradycji, a jednocześnie odzwierciedlają w unikalny sposób historie, symbole i skojarzenia, często wyrażane w minimalistycznym idiomie. GamFratesi dąży do tworzenia mebli, które ilustrują proces i techniki, które go stworzył i który odzwierciedla trwałe eksploracje zróżnicowanej strefie granicznej między harmonii i dysharmonii.

Napisz opinię

Bat Office skandynawskie krzesło biurowe Gubi

Bat Office skandynawskie krzesło biurowe Gubi
Skandynawskie krzesło Bat Office z tapicerowanym przodem zostało zaprojektowane przez GamFratesi dla duńskiej marki Gubi. Bat (nietoperz) to twórczo zaprojektowana kolekcja siedzisk, która przypomina kształt latającego ssaka, od którego wywodzi...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii