Bat Dining Metal Soft tapicerowane krzesło Gubi

GamFratesi

produkt wykonany na zamówienie

Skandynawskie krzesło Bat Dining Metal Soft w pełni tapicerowane, zostało zaprojektowane przez GamFratesi dla duńskiej marki Gubi.

Bat (nietoperz) to twórczo zaprojektowana kolekcja siedzisk, która przypomina kształt latającego ssaka, od którego wywodzi swoją nazwę. Dzięki niezwykłym zaokrągleniom i wyraźnym liniom jest to kolekcja, która będzie wyjątkowym akcentem w aranżacjach mebli zewnętrznych lub wewnętrznych.

 

Gubi łączy zapomniane ikony przeszłości z przyszłością. Rezultatem jest wizjonerska kolekcja eleganckich mebli i oświetlenia, która obejmuje prawie 100 lat historii i jest sprzedawana na całym świecie. Gubi to dom projektowy dzięki któremu nowe reedycje klasycznych, ponadczasowych mebli są idealne do nowoczesnych wnętrz.

Więcej szczegółów

4 460 zł

Bat Dining skandynawskie krzesło z metalowym stelażem, całe tapicerowane duńskiej marki Gubi.

Stworzone z odważnym skandynawskim podejściem do designu, krzesła do jadalni Bat uosabiają równowagę między tradycją a nowoczesnością, wprowadzając prostotę i funkcjonalność do wybranej przestrzeni. Idealny do ustawienia przy stole w jadalni lub jako okazjonalne krzesło w salonie lub gabinecie, Bat niesie ze sobą minimalistyczny idiom. 

Bat stanowi doskonałe połączenie estetycznego blasku i praktyczności, będzie świetną opcją we współczesnych wnętrzach.

Dostępne w szerokiej gamie kolorów, krzesło można z łatwością dostosować do istniejącej estetyki.

Cena dotyczy krzesła w tapicerce z I grupy cenowej, po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

Gubi krzesło Bat Metal Soft Design Spichlerz wymiary

szerokość 61 cm
głębokość 57 cm
wysokość 83 cm
głębokość siedziska 44 cm
wysokość siedziska 44,5 cm
stelaż stal
marka Gubi
design GamFratesi

GamFratesi

GamFratesiGamFratesi Design Studio zostało założone w 2006 roku. Stine Gam i Enrico Fratesi należą do najnowszej generacji architektów mebli. Stine jest dunką, gdy Enrico jest włochem i razem stanowią oni nową interpretację spotkania duńskiej i międzynarodowej tradycji projektowych.

 

GamFratesi rozgrywa swój twórczy napęd z fuzji tradycji i odnowy w eksperymentalnym podejściem do wybranych przez nich materiałów i technik. Z ich dwojaka natura łączy klasyczne duńskie meble i rzemieślniczą tradycję z również klasycznym włoskim podejściem intelektualnym i koncepcyjnym. Zrozumienie tradycji oraz aktywne jej wykorzstanie umożliwia poszerzenie horyzontów działań i tworzenia. Dzięki temu miḿdzykulturalnemu podłożu tworzą meble, które łączą w sobie szacunek do tradycji, a jednocześnie odzwierciedlają w unikalny sposób historie, symbole i skojarzenia, często wyrażane w minimalistycznym idiomie. GamFratesi dąży do tworzenia mebli, które ilustrują proces i techniki, które go stworzył i który odzwierciedla trwałe eksploracje zróżnicowanej strefie granicznej między harmonii i dysharmonii.

Napisz opinię

Bat Dining Metal Soft tapicerowane krzesło Gubi

Bat Dining Metal Soft tapicerowane krzesło Gubi
Skandynawskie krzesło Bat Dining Metal Soft w pełni tapicerowane, zostało zaprojektowane przez GamFratesi dla duńskiej marki Gubi. Bat (nietoperz) to twórczo zaprojektowana kolekcja siedzisk, która przypomina kształt latającego ssaka, od którego...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii