Bat Outdoor krzesło ogrodowe Gubi

GamFratesi

produkt wykonany na zamówienie

Krzesło ogrodowe Bat Outdoor zostało zaprojektowane przez GamFratesi dla duńskiej marki Gubi.

Bat (nietoperz) to twórczo zaprojektowana kolekcja siedzisk, która przypomina kształt latającego ssaka, od którego wywodzi swoją nazwę. Dzięki niezwykłym zaokrągleniom i wyraźnym liniom jest to kolekcja, która będzie wyjątkowym akcentem w aranżacjach mebli zewnętrznych lub wewnętrznych.

 

Gubi łączy zapomniane ikony przeszłości z przyszłością. Rezultatem jest wizjonerska kolekcja eleganckich mebli i oświetlenia, która obejmuje prawie 100 lat historii i jest sprzedawana na całym świecie. Gubi to dom projektowy dzięki któremu nowe reedycje klasycznych, ponadczasowych mebli są idealne do nowoczesnych wnętrz.

Więcej szczegółów

1 718 zł

Bat Outdoor krzesło ogrodowe duńskiej Gubi.

Zaprojektowany jako jedna ciągła linia, owalny obwód krzesła, jego organiczny kształt i delikatne krzywizny obejmują użytkownika i zapewniają najwyższy komfort. Nieduża waga krzesła pozwala na łatwe przenoszenie, a specjalne dodatki zapobiegają przebarwieniom kolorów i uszkodzeniom atmosferycznym, przełamując bariery między przestrzeniami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Idealny do wypoczynku lub spożywania posiłków na świeżym powietrzu w letnim słońcu, idealnie nadaje się do wykorzystania w ogrodzie, na balkonie lub na tarasie, uzupełniając współczesny styl i komfort na zewnątrz.

Korpus i nogi krzesła zostały wykonane z jednego kawałka formowanego polipropylenu.

Siedzisko jest pochylone lekko do tyłu, co ułatwia relaks i "zapadnięcie" się w krzesło, gdy trzeba się odprężyć.

Dostępne kolory krzesła:

Bat krzesło Gubi Design Spichlerz kolory

szerokość 61 cm
głębokość 57 cm
wysokość 83 cm
głębokość siedziska 44 cm
wysokość siedziska 44,5 cm
marka Gubi
design GamFratesi

GamFratesi

GamFratesiGamFratesi Design Studio zostało założone w 2006 roku. Stine Gam i Enrico Fratesi należą do najnowszej generacji architektów mebli. Stine jest dunką, gdy Enrico jest włochem i razem stanowią oni nową interpretację spotkania duńskiej i międzynarodowej tradycji projektowych.

 

GamFratesi rozgrywa swój twórczy napęd z fuzji tradycji i odnowy w eksperymentalnym podejściem do wybranych przez nich materiałów i technik. Z ich dwojaka natura łączy klasyczne duńskie meble i rzemieślniczą tradycję z również klasycznym włoskim podejściem intelektualnym i koncepcyjnym. Zrozumienie tradycji oraz aktywne jej wykorzstanie umożliwia poszerzenie horyzontów działań i tworzenia. Dzięki temu miḿdzykulturalnemu podłożu tworzą meble, które łączą w sobie szacunek do tradycji, a jednocześnie odzwierciedlają w unikalny sposób historie, symbole i skojarzenia, często wyrażane w minimalistycznym idiomie. GamFratesi dąży do tworzenia mebli, które ilustrują proces i techniki, które go stworzył i który odzwierciedla trwałe eksploracje zróżnicowanej strefie granicznej między harmonii i dysharmonii.

Napisz opinię

Bat Outdoor krzesło ogrodowe Gubi

Bat Outdoor krzesło ogrodowe Gubi
Krzesło ogrodowe Bat Outdoor zostało zaprojektowane przez GamFratesi dla duńskiej marki Gubi. Bat (nietoperz) to twórczo zaprojektowana kolekcja siedzisk, która przypomina kształt latającego ssaka, od którego wywodzi swoją nazwę. Dzięki niezwykłym...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    28 Inne produkty w tek kategorii