Wooom Shell Fotel połączenie pracy i relaksu Klöber

Jörg Bernauer

produkt wykonany na zamówienie (5 tygodni)

Dzięki Wooom niemieckiego producenta Klöber, praca i relaks w tym stylowym fotelu są zarówno możliwe, jak i pożądane.

Nasz zdigitalizowany świat pracy staje się coraz bardziej elastyczny, a granice między strefami pracy i wypoczynku zacierają się. Dzięki Wooom Klöber stworzył wygodny fotel, który doskonale łączy oba te obszary.

 

Margarete Klöber dostrzegła potrzebę zdrowego siedzenia już w połowie lat 30. XX wieku. Odważna, ówcześnie 25-letnia kobieta założyła „Fabryką Zdrowych Krzeseł” i rozwinęła swój pomysł na ergonomiczne meble do siedzenia.

Więcej szczegółów

10 134 zł

Fotel Wooom Shell z zagłówkiem niemieckiej marki Klöber, to połączenie pracy i relaksu.

Wooom swoją nazwę wziął od słów "Praca" i "Pokój" -  "Work", "Room"

Fotel Wooom odnajdzie się wszędzie zarówno w menedżerskim gabinecie, jak również w biurze czy recepcji. Oczywiście Wooom to również elegancki, idealny fotel do domu. Neutralna powłoka zewnętrzna w połączeniu z niemal nieograniczonym wyborem tkanin obiciowych i kolorów pozwala dostosować Wooom do każdego otoczenia. Skonfiguruj i zamów teraz swój bardzo osobisty Wooom!

Ergonomiczny fotel Wooom to oaza dobrego samopoczucia w salonie, gabinecie i przestrzeni coworkingowej.

Zrelaksowana praca jest istotną częścią szczęśliwego nastawienia do życia. Fotel Wooom tworzy wyspy spokoju w biurze typu open space, przekształca standardowe spotkania w strefę spotkań z czynnikiem entuzjazmu i sprawia, że ​​siedzenie w salonie czy lobby staje się atrakcją.

Wooom Klöber fotel woo75 Design Spichlerz wymiary

Fotel jest dostępny w kolorze jasnoszarym lub ciemnoszarym z formowanej włókniny.

Podana cena fotela Wooom dotyczy modelu woo75 wersja z zagłówkiem, bez lampki, w tapicerce z pierwszej kategorii cenowej: Chicago, Nova, Era.

Wooom występuje w wielu innych wariantach. Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dostosowaną do Państwa potrzeb. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

szerokość 98 cm
głębokość 90 cm
wysokość 118 cm
głębokość siedziska 48 cm
wysokość siedziska 40 cm
wysokość podłokietników 60 cm
marka Klöber
design Jörg Bernauer

Napisz opinię

Wooom Shell Fotel połączenie pracy i relaksu Klöber

Wooom Shell Fotel połączenie pracy i relaksu Klöber
Dzięki Wooom niemieckiego producenta Klöber, praca i relaks w tym stylowym fotelu są zarówno możliwe, jak i pożądane. Nasz zdigitalizowany świat pracy staje się coraz bardziej elastyczny, a granice między strefami pracy i wypoczynku zacierają się....
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii