Wooom Shell Premium Fotel połączenie pracy i relaksu Klöber

Jörg Bernauer

produkt wykonany na zamówienie (5 tygodni)

Dzięki Wooom niemieckiego producenta Klöber, praca i relaks w tym stylowym fotelu są zarówno możliwe, jak i pożądane.

Nasz zdigitalizowany świat pracy staje się coraz bardziej elastyczny, a granice między strefami pracy i wypoczynku zacierają się. Dzięki Wooom Klöber stworzył wygodny fotel, który doskonale łączy oba te obszary.

 

Margarete Klöber dostrzegła potrzebę zdrowego siedzenia już w połowie lat 30. XX wieku. Odważna, ówcześnie 25-letnia kobieta założyła „Fabryką Zdrowych Krzeseł” i rozwinęła swój pomysł na ergonomiczne meble do siedzenia.

Więcej szczegółów

23 721 zł

Fotel Wooom Shell w wersji premium z zagłówkiem niemieckiej marki Klöber, to połączenie pracy i relaksu.

Wooom swoją nazwę wziął od słów "Praca" i "Pokój" -  "Work", "Room"

Fotel Wooom odnajdzie się wszędzie zarówno w menedżerskim gabinecie, jak również w biurze czy recepcji. Oczywiście Wooom to również elegancki, idealny fotel do domu. Neutralna powłoka zewnętrzna w połączeniu z niemal nieograniczonym wyborem tkanin obiciowych i kolorów pozwala dostosować Wooom do każdego otoczenia. Skonfiguruj i zamów teraz swój bardzo osobisty Wooom!

Ergonomiczny fotel Wooom to oaza dobrego samopoczucia w salonie, gabinecie i przestrzeni coworkingowej.

Zrelaksowana praca jest istotną częścią szczęśliwego nastawienia do życia. Fotel Wooom tworzy wyspy spokoju w biurze typu open space, przekształca standardowe spotkania w strefę spotkań z czynnikiem entuzjazmu i sprawia, że ​​siedzenie w salonie czy lobby staje się atrakcją.

Wooom Premium łączy zrelaksowany, skoncentrowany styl pracy z najnowocześniejszymi funkcjami – dla maksymalnej wydajności.

WOOOM MA WSZYSTKO, CO POSIADA TWOJE BIURKO. PLUS CZYNNIK DOBREGO SAMOPOCZUCIA

Wersja Premium fotela Woom model woo74 zawiera: podłokietniki ze skórzanymi nakładkami, stolik do wyboru po prawej lub lewej stronie, CDF czarny, ramię obrotowe czarne, ładowanie USB, funkcja masażu pleców, funkcja ogrzewania siedziska i oparcia, zintegrowana lampa.

Wooom Klöber fotel woo75 Design Spichlerz światło

Wooom Klöber fotel woo75 Design Spichlerz masaż

Wooom Klöber fotel woo75 Design Spichlerz podgrzewanieFunkcje elektroniczne można wygodnie kontrolować za pomocą aplikacji.

Wooom Klöber fotel woo75 Design Spichlerz aplikacja masaż

Wooom Klöber fotel woo75 Design Spichlerz aplikacja grzanie

Nagroda Red Dot Design Award dla WOOOM LIGHT

W poszukiwaniu dobrego designu” – Red Dot Design Award to jeden z największych konkursów wzorniczych na świecie. Etykieta Red Dot ugruntowała swoją międzynarodową pozycję jako jeden z najbardziej pożądanych znaków jakości dobrego wzornictwa. Każdy, kto zdobędzie jedną z upragnionych nagród za wzornictwo, może być pewien, że jego produkt będzie wyróżniał się z tłumu dzięki wyjątkowej jakości wzornictwa.

Dzięki Wooom Light komfort, design i technologia łączą się w innowacyjny fotel New Work o doskonałym designie. 48-osobowe jury ekspertów ds. designu w konkursie Red Dot Design Awards 2022 stwierdziło:Jego ponadczasowy wygląd i wyrafinowane dodatki sprawiają, że fotel wypoczynkowy jest atrakcyjną zmianą w codziennym życiu biurowym”.

Wooom Klöber fotel woo75 Design Spichlerz Red Dot

Fotel jest dostępny w kolorze jasnoszarym lub ciemnoszarym z formowanej włókniny.

Wooom Klöber fotel premium woo75 Design Spichlerz wymiary

Podana cena fotela Wooom dotyczy modelu woo75 wersja z zagłówkiem, w tapicerce z pierwszej kategorii cenowej: Chicago, Nova, Era.

Wooom występuje w wielu innych wariantach. Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dostosowaną do Państwa potrzeb. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

szerokość 98 cm
głębokość 90 cm
wysokość 118 cm
głębokość siedziska 48 cm
wysokość siedziska 40 cm
wysokość podłokietników 60 cm
marka Klöber
design Jörg Bernauer

Napisz opinię

Wooom Shell Premium Fotel połączenie pracy i relaksu Klöber

Wooom Shell Premium Fotel połączenie pracy i relaksu Klöber
Dzięki Wooom niemieckiego producenta Klöber, praca i relaks w tym stylowym fotelu są zarówno możliwe, jak i pożądane. Nasz zdigitalizowany świat pracy staje się coraz bardziej elastyczny, a granice między strefami pracy i wypoczynku zacierają się....
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii