Wooom Premium Fotel połączenie pracy i relaksu Klöber

Jörg Bernauer

produkt wykonany na zamówienie (5 tygodni)

Dzięki Wooom niemieckiego producenta Klöber, praca i relaks w tym stylowym fotelu są zarówno możliwe, jak i pożądane.

Nasz zdigitalizowany świat pracy staje się coraz bardziej elastyczny, a granice między strefami pracy i wypoczynku zacierają się. Dzięki Wooom Klöber stworzył wygodny fotel, który doskonale łączy oba te obszary.

 

Margarete Klöber dostrzegła potrzebę zdrowego siedzenia już w połowie lat 30. XX wieku. Odważna, ówcześnie 25-letnia kobieta założyła „Fabryką Zdrowych Krzeseł” i rozwinęła swój pomysł na ergonomiczne meble do siedzenia.

Więcej szczegółów

20 409 zł

Fotel Wooom w wersji premium niemieckiej marki Klöber, to połączenie pracy i relaksu.

Wooom swoją nazwę wziął od słów "Praca" i "Pokój" -  "Work", "Room"

Fotel Wooom odnajdzie się wszędzie zarówno w menedżerskim gabinecie, jak również w biurze czy recepcji. Oczywiście Wooom to również elegancki, idealny fotel do domu. Neutralna powłoka zewnętrzna w połączeniu z niemal nieograniczonym wyborem tkanin obiciowych i kolorów pozwala dostosować Wooom do każdego otoczenia. Skonfiguruj i zamów teraz swój bardzo osobisty Wooom!

Ergonomiczny fotel Wooom to oaza dobrego samopoczucia w salonie, gabinecie i przestrzeni coworkingowej.

Zrelaksowana praca jest istotną częścią szczęśliwego nastawienia do życia. Fotel Wooom tworzy wyspy spokoju w biurze typu open space, przekształca standardowe spotkania w strefę spotkań z czynnikiem entuzjazmu i sprawia, że ​​siedzenie w salonie czy lobby staje się atrakcją.

Wooom Premium łączy zrelaksowany, skoncentrowany styl pracy z najnowocześniejszymi funkcjami – dla maksymalnej wydajności.

Wersja Premium fotela Woom model woo74 zawiera: podłokietniki ze skórzanymi nakładkami, stolik do wyboru po prawej lub lewej stronie, CDF czarny, ramię obrotowe czarne, ładowanie USB, funkcja masażu pleców, funkcja podgrzewania siedziska i oparcia.

Funkcje elektroniczne można wygodnie kontrolować za pomocą aplikacji.

Wooom Klöber fotel woo74 Design Spichlerz masaż

Wooom Klöber fotel woo74 Design Spichlerz grzanie

Wooom Klöber fotel premium woo74 Design Spichlerz wymiary

Fotel jest dostępny w kolorze jasnoszarym lub ciemnoszarym z formowanej włókniny.

Podana cena fotela Wooom dotyczy modelu woo74 wersja bez zagłówka, w tapicerce z pierwszej kategorii cenowej: Chicago, Nova, Era.

Wooom występuje w wielu innych wariantach. Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dostosowaną do Państwa potrzeb. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

szerokość 98 cm
głębokość 87 cm
wysokość 109 cm
głębokość siedziska 48 cm
wysokość siedziska 40 cm
wysokość podłokietników 60 cm
marka Klöber
design Jörg Bernauer

Napisz opinię

Wooom Premium Fotel połączenie pracy i relaksu Klöber

Wooom Premium Fotel połączenie pracy i relaksu Klöber
Dzięki Wooom niemieckiego producenta Klöber, praca i relaks w tym stylowym fotelu są zarówno możliwe, jak i pożądane. Nasz zdigitalizowany świat pracy staje się coraz bardziej elastyczny, a granice między strefami pracy i wypoczynku zacierają się....
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii