Bollo Dining Chair krzesło skandynawskie Fogia

Andreas Engesvik

produkt wykonany na zamówienie

Krzesło do jadalni Bollo Dining Chair szwedzkiej marki Fogia, uosabia niepowtarzalny styl Andreasa Engesvika .

Krzesło do jadalni Bollo (Spisolini) zapewnia doskonały komfort siostrzanego projektu, w zupełnie nowych proporcjach, które sprawiają, że jest wystarczająco smukłe, aby zmieścić się wokół stołu jadalnego, a jednocześnie wystarczająco obszerne, aby czuć się wyjątkowo komfortowo.

Fogia to wzorzec szwedzkiego designu znana z najwyższej jakości i nienagannego piękna, łączy ponadczasowe wartości ze współczesnym stylem jak krzesło Bollo.

Więcej szczegółów

7 075 zł

Bollo Dining Chair (Spisolini) doskonałe krzesło skandynawskie Fogia.

Elegancka interpretacja fotela Bollo, krzesło Bollo Dining Chair uosabia współczesnych odbiorców w nowej erze. Krzesło Bollo Dining Chair jest zarówno wygodne, jak i luksusowe.

Krzesło Bollo Dining Chair odzwierciedla swój projekt w kultowym fotelu Bollo, który jest charakterystyczny dla uniwersum mebli Fogia.

Wpływ fotela Bollo jest natychmiast rozpoznawalny w zaokrąglonej tapicerce, zbalansowanej na prostej metalowej ramie. Doskonale zaprojektowane i przetestowane, Bollo Dining Chair cechuje idealna gęstość pianki dla maksymalnego komfortu. Duży kontrast między ramą a siedziskiem tworzy efektowną wizualnie kompozycję, dzięki czemu jest idealnym dodatkiem na leniwe wieczory spędzane przy stole.

Krzesło skandynawskie tapicerowane Bollo Dining Chair Fogia 

Krzesło skandynawskie tapicerowane Bollo Dining Chair Fogia

Krzesło Bollo Dining Chair firmy Fogia jest dostępne w szerokiej gamie kolorów i tkanin, które można łączyć według własnego gustu.

Cena dotyczy krzesła Bollo Dining Chair Fogia w tapicerce z I grupy cenowej. 

Po więcej informacji na temat tapicerowanego krzesła Bollo Dining Chair zapraszamy na stronę Fogia lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 64,5 cm
głębokość 61,5 cm
wysokość 80 cm
głębokość siedziska 44 cm
wysokość siedziska 47 cm
stelaż stal proszkowo malowana
marka Fogia
design Andreas Engesvik

Napisz opinię

Bollo Dining Chair krzesło skandynawskie Fogia

Bollo Dining Chair krzesło skandynawskie Fogia
Krzesło do jadalni Bollo Dining Chair szwedzkiej marki Fogia, uosabia niepowtarzalny styl Andreasa Engesvika . Krzesło do jadalni Bollo (Spisolini) zapewnia doskonały komfort siostrzanego projektu, w zupełnie nowych proporcjach, które sprawiają,...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii