Beetle Chair Wood Soft nowoczesne tapicerowane krzesło Gubi

GamFratesi

produkt wykonany na zamówienie

Podziwiane i natychmiast rozpoznawalne skandynawskie krzesło Beetle Chair Wood zaprojektowane przez duet GamFratesi dla duńskiej marki Gubi.

Dzięki uderzającej, organicznej formie, niezwykłej wygodzie i nieskończonym konfiguracjom, krzesło Beetle w mniej niż dekadę, stało się prawdziwym klasykiem wzornictwa.

 

Gubi łączy zapomniane ikony przeszłości z przyszłością. Rezultatem jest wizjonerska kolekcja eleganckich mebli i oświetlenia, która obejmuje prawie 100 lat historii i jest sprzedawana na całym świecie. Gubi to dom projektowy dzięki któremu nowe reedycje klasycznych, ponadczasowych mebli są idealne do nowoczesnych wnętrz.

Więcej szczegółów

4 460 zł

Beetle Chair Wood Soft skandynawskie krzesło z drewnianym stelażem, całe tapicerowane duńskiej marki Gubi.

Prostota kształtu sprawia, że ​​krzesło Beetle jest idealne do wielu wnętrz. Może być w całości tapicerowany, dzięki szerokiej gamie tkanin do wyboru. Możliwe jest również obicie samego siedzenia lub przodu, odsłaniając subtelnie teksturowaną matową plastikową powłokę z tyłu.

Krzesło Beetle Chair Wood Soft naturalnie dopasowując się do różnych wnętrz, uzupełniając zarówno styl, jak i kultowy design Twojego domu, dostępne jest w szerokiej gamie kolorystycznej tkanin i skór. 

Krzesło idealnie pasuje do nowoczesnej jadalni, salonu lub sali konferencyjnej, o subtelnych, pastelowych tonacjach, które pozwalają wybrać kolor idealnie dopasowany do istniejącej estetyki.

Cena dotyczy krzesła w tapicerce z I grupy cenowej, po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

szerokość 58 cm
głębokość 56 cm
wysokość 87 cm
wysokość siedziska 46,5 cm
waga 7,8 kg
marka Gubi
design GamFratesi

GamFratesi

GamFratesiGamFratesi Design Studio zostało założone w 2006 roku. Stine Gam i Enrico Fratesi należą do najnowszej generacji architektów mebli. Stine jest dunką, gdy Enrico jest włochem i razem stanowią oni nową interpretację spotkania duńskiej i międzynarodowej tradycji projektowych.

 

GamFratesi rozgrywa swój twórczy napęd z fuzji tradycji i odnowy w eksperymentalnym podejściem do wybranych przez nich materiałów i technik. Z ich dwojaka natura łączy klasyczne duńskie meble i rzemieślniczą tradycję z również klasycznym włoskim podejściem intelektualnym i koncepcyjnym. Zrozumienie tradycji oraz aktywne jej wykorzstanie umożliwia poszerzenie horyzontów działań i tworzenia. Dzięki temu miḿdzykulturalnemu podłożu tworzą meble, które łączą w sobie szacunek do tradycji, a jednocześnie odzwierciedlają w unikalny sposób historie, symbole i skojarzenia, często wyrażane w minimalistycznym idiomie. GamFratesi dąży do tworzenia mebli, które ilustrują proces i techniki, które go stworzył i który odzwierciedla trwałe eksploracje zróżnicowanej strefie granicznej między harmonii i dysharmonii.

Napisz opinię

Beetle Chair Wood Soft nowoczesne tapicerowane krzesło Gubi

Beetle Chair Wood Soft nowoczesne tapicerowane krzesło Gubi
Podziwiane i natychmiast rozpoznawalne skandynawskie krzesło Beetle Chair Wood zaprojektowane przez duet GamFratesi dla duńskiej marki Gubi. Dzięki uderzającej, organicznej formie, niezwykłej wygodzie i nieskończonym konfiguracjom, krzesło Beetle...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii