Tondo minimalistyczne krzesło skandynawskie Fogia

Stefan Borselius

produkt wykonany na zamówienie

Krzesło Tondo szwedzkiej marki Fogia uosabia eleganckie połączenie tradycyjnego i współczesnego wzornictwa. Design Stefan Borselius.

Tondo to kontrastowy system siedzeń, w którym czyste linie spotykają się z miękkimi krzywiznami, a kunszt spotyka się z odpornością.

Zaprojektowany z myślą o wygodzie i trwałości.

 

Fogia to wzorzec szwedzkiego designu znana z najwyższej jakości i nienagannego piękna, łączy ponadczasowe wartości ze współczesnym stylem.

Więcej szczegółów

5 676 zł

Tondo minimalistyczne krzesło skandynawskie Fogia.

Podstawową ideą Tondo jest napięcie, które pojawia się w grze przeciwieństw. Kolekcja została tak zaprojektowana, aby sprawdziła się równie dobrze w miejscach publicznych, jak i w domu. W zależności od wybranych wykończeń krzesło może być stonowane, ale nadal miękki, proste ale wciąż wyjątkowe, lekkie ale wytrzymałe. Może być klasyczne, a jednocześnie w barwnych kolorach.

Krzesło ma stelaż z litego jesionu i wyściółkę z wysokoelastycznej pianki. Wybierając różne materiały i kolory zarówno nóg, jak i tapicerki, możesz stworzyć mebel pasujący do każdego otoczenia i stylu.

Cena dotyczy krzesła z tapicerką w I grupie cenowej. 

Materiał

szerokość 58 cm
głębokość 66 cm
wysokość 72 cm
głębokość siedziska 48 cm
wysokość siedziska 43 cm
marka Fogia
design Stefan Borselius

Napisz opinię

Tondo minimalistyczne krzesło skandynawskie Fogia

Tondo minimalistyczne krzesło skandynawskie Fogia
Krzesło Tondo szwedzkiej marki Fogia uosabia eleganckie połączenie tradycyjnego i współczesnego wzornictwa. Design Stefan Borselius. Tondo to kontrastowy system siedzeń, w którym czyste linie spotykają się z miękkimi krzywiznami, a kunszt spotyka...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii