Vico Duo stylowe krzesło tapicerowane Fritz Hansen

Vico Magistretti

Minimalistyczne krzesło z tapicerowanym frontem Vico Duo VM110, duńskiej marki Fritz Hansen zaprojektowane przez Vico Magistretti.  

Tapicerowane krzesło Vico Duo potrafi idealnie zgrać się ze stołem jadalnianym lub biurkiem, jest ergonomiczne, komfortowe o współczesnym wyglądzie. Krzesło odnajdzie się w każdym miejscu, niezależnie od tego, czy jest to miejsce pracy, środowisko hotelarskie czy dom.

Fritz Hansen to ekskluzywna, międzynarodowa marka projektowa, której ponadczasowa kolekcja łączy światowej sławy klasyczne i współczesne meble jak tapicerowane krzesło Vico Duo VM110.

Więcej szczegółów

2 090 zł

Vico Duo VM110 stylowe krzesło tapicerowane, duńskiego producenta Fritz Hansen.

Krzesło z tapicerowanym frontem Vico Duo VM110 oryginalnie zaprojektowane w 1997 roku, zostało ponownie wydane przez Fritz Hansen z okazji 100 rocznicy urodzin Vico Magistrettiego.

Krzesło Vico Duo VM110 został zainspirowany swobodnym, luźnym rysunkiem linii. Wizja prostoty i estetyki sparowanych pleców; rama, pojedynczy kawałek malowanej proszkowo stali, dyskretnie podtrzymuje współczesną powłokę forniru. 

Stylowe połączenie wszechstronności i praktyczności, krzesło Vico Duo można łatwo układać w stosy, co pozwala na łatwe przechowywanie w pomieszczeniach komercyjnych.

Krzesło skandynawskie tapicerowane Vico Duo VM110 Fritz Hansen

Krzesło skandynawskie tapicerowane Vico Duo VM110 Fritz Hansen

Krzesło tapicerowane Vico Duo VM110 Fritz Hansen - tapicerka z I przedziału cenowego

Fritz Hansen krzesło tapicerka VICO DUO Design Spichlerz tapicerka

Oryginalne krzesło tapicerowane Vico Duo VM110 dostępne jest w szerokiej gamie tkanin i kolorów, opracuj własne aby wkomponować je do swojej przestrzeni. 

Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. 

Po więcej informacji na temat tapicerowanego krzesła Vico Duo VM110 zapraszamy na stronę Fritz Hansen lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 55 cm
głębokość 51,8 cm
wysokość 79 cm
wysokość siedziska 46 cm
stelaż stal
możliwość sztaplowania tak
marka Fritz Hansen
design Vico Magistretti

Napisz opinię

Vico Duo stylowe krzesło tapicerowane Fritz Hansen

Vico Duo stylowe krzesło tapicerowane Fritz Hansen
Minimalistyczne krzesło z tapicerowanym frontem Vico Duo VM110, duńskiej marki Fritz Hansen zaprojektowane przez Vico Magistretti.   Tapicerowane krzesło Vico Duo potrafi idealnie zgrać się ze stołem jadalnianym lub biurkiem, jest ergonomiczne,...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii