Vico Duo armchair stylowe krzesło skandynawskie Fritz Hansen

Vico Magistretti

produkt wykonany na zamówienie

Minimalistyczne krzesło z podłokietnikami i tapicerowanym frontem Vico Duo Arms VM111 Fritz Hansen projektu Vico Magistretti.  

Krzesło Vico Duo VM111 potrafi idealnie zgrać się ze stołem jadalnianym lub biurkiem, jest ergonomiczne, komfortowe o współczesnym wyglądzie. Krzesło odnajdzie się w każdym miejscu, niezależnie od tego, czy jest to miejsce pracy, środowisko hotelarskie czy dom.

Fritz Hansen to ekskluzywna, międzynarodowa marka projektowa, której ponadczasowa kolekcja łączy światowej sławy klasyczne i współczesne meble jak tapicerowane krzesło Vico Duo VM111.

Więcej szczegółów

2 418 zł 2 418 zł

Vico Duo armchair VM111 stylowe krzesło tapicerowane z podłokietnikami, duńskiego producenta Fritz Hansen.

Krzesło Vico Duo armchair VM111 oryginalnie zaprojektowane w 1997 roku, zostało ponownie wydane przez Fritz Hansen z okazji 100 rocznicy urodzin Vico Magistrettiego.

Krzesło Vico Duo zostało zainspirowany jest literką "z" nabazgraną na kawałku papieru, co zaowocowało niezwykle efektownymi podłokietniki odwróconymi do tyłu.

Stelaż Vico Duo Arms, uformowana jest z jednego kawałka stali malowanej proszkowo, stanowi podporę dla współczesnego korpusu krzesła, a nakładki na podłokietniki dodają element komfortu i luksusu. 

Stylowe połączenie wszechstronności i praktyczności, krzesło Vico Duo można układać w stosy, co pozwala na łatwe przechowywanie w pomieszczeniach komercyjnych.

Krzesło skandynawskie tapicerowane Vico Duo VM111 Fritz Hansen

Krzesło skandynawskie tapicerowane Vico Duo VM111 Fritz Hansen

Krzesło tapicerowane Vico Duo VM111 Fritz Hansen - tapicerka z I przedziału cenowego

Fritz Hansen VM111 krzesło VICO DUO Design Spichlerz tapicerka

Oryginalne krzesło tapicerowane Vico Duo armchair VM111 dostępne jest w szerokiej gamie tkanin i kolorów, opracuj własne aby wkomponować je do swojej przestrzeni. 

Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. 

Po więcej informacji na temat tapicerowanego krzesła Vico Duo armchair VM111 zapraszamy na stronę Fritz Hansen lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 60 cm
głębokość 51,8 cm
wysokość 79 cm
wysokość siedziska 46 cm
wysokość podłokietników 68 cm
stelaż stal
marka Fritz Hansen
design Vico Magistretti

Napisz opinię

Vico Duo armchair stylowe krzesło skandynawskie Fritz Hansen

Vico Duo armchair stylowe krzesło skandynawskie Fritz Hansen
Minimalistyczne krzesło z podłokietnikami i tapicerowanym frontem Vico Duo Arms VM111 Fritz Hansen projektu Vico Magistretti.   Krzesło Vico Duo VM111 potrafi idealnie zgrać się ze stołem jadalnianym lub biurkiem, jest ergonomiczne, komfortowe o...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii