Spisolini doskonałe krzesło skandynawskie Fogia

Andreas Engesvik

produkt wykonany na zamówienie

Krzesło do jadalni Spisolini, uosabiające niepowtarzalny styl Andreasa Engesvika, jest zarówno wygodne, jak i luksusowe. Krzesło szwedzkiej marki Fogia.

Elegancka interpretacja fotela Bollo, krzesło Spisolini uosabia nowoczesnych odbiorców w nowej erze. 

Krzesło do jadalni zapewnia doskonały komfort siostrzanego projektu, w zupełnie nowych proporcjach, które sprawiają, że jest wystarczająco smukłe, aby zmieścić się wokół stołu jadalnego, a jednocześnie wystarczająco obszerne, aby czuć się wyjątkowo komfortowo.

Fogia to wzorzec szwedzkiego designu znana z najwyższej jakości i nienagannego piękna, łączy ponadczasowe wartości ze współczesnym stylem.

Więcej szczegółów

7 075 zł

Spisolini doskonałe krzesło skandynawskie Fogia.

Spisolini odzwierciedla swój projekt w kultowym fotelu Bollo, który jest charakterystyczny dla uniwersum mebli Fogia.

Wpływ fotela Bollo jest natychmiast rozpoznawalny w zaokrąglonej tapicerce, zbalansowanej na prostej metalowej ramie. Doskonale zaprojektowane i przetestowane, Spisolini cechuje idealna gęstość pianki dla maksymalnego komfortu. Duży kontrast między ramą a siedziskiem tworzy efektowną wizualnie kompozycję, dzięki czemu jest idealnym dodatkiem na leniwe wieczory spędzane przy stole.

Krzesło Spisolini firmy Fogia jest dostępne w szerokiej gamie kolorów i tkanin, które można łączyć według własnego gustu.

Cena dotyczy krzesła z tapicerką w I grupie cenowej. 

Materiał

szerokość 64,5 cm
głębokość 61,5 cm
wysokość 80 cm
głębokość siedziska 44 cm
wysokość siedziska 47 cm
stelaż stal proszkowo malowana
marka Fogia
design Andreas Engesvik

Napisz opinię

Spisolini doskonałe krzesło skandynawskie Fogia

Spisolini doskonałe krzesło skandynawskie Fogia
Krzesło do jadalni Spisolini, uosabiające niepowtarzalny styl Andreasa Engesvika, jest zarówno wygodne, jak i luksusowe. Krzesło szwedzkiej marki Fogia. Elegancka interpretacja fotela Bollo, krzesło Spisolini uosabia nowoczesnych odbiorców w nowej...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii