Neva Chair Soft tapicerowane krzesło Artisan

Ruder Novak-Mikulić & Marija Ružić

produkt wykonany na zamówienie (12 - 18 tygodni)

Piękne, designerskie, drewniane krzesło Neva Chair Soft, BESTSELLER marki Artisan.

Krzesło Neva Chair Soft Artisan prezentuje się w bardzo opływowej formie i dzięki bardzo precyzyjnemu wykonaniu wygląda jakby było wykonane z jednego kawałka drewna.

Krzesło Neva Chair zostało zaprojektowane w 2012 roku i miało swoją premierę na targach IMM w Kolonii w styczniu 2013 roku. Od tego czasu jest bestsellerem marki Artisan.

 

"Love Wood" to motto marki Artisan i ta miłość do drewna emanuje w perfekcyjnie wykonanym krześle Neva Chair Soft.

Więcej szczegółów

3 576 zł

Neva Soft piękne krzesło z tapicerowanym siedziskiem, bestseller sprzedażowy marki Artisan. Zdobywca wielu nagród!

Krzesło Neva Chair Soft Artisan było wykorzystywane w wielu międzynarodowych projektach, w tym w restauracji Jean-Georges w kurorcie 4 seasons w Dubaju, prowadzonej przez szefa kuchni Jean-Georgesa Vongerichtena z trzema gwiazdami Michelina, oraz w barze Starbucks Reserve przy alei La Brea w Los Angeles.

Drewniane połączenia są wzmocnione we właściwych miejscach, dzięki czemu krzesło jest jak najlżejsze, ale jednocześnie stabilne i funkcjonalne.

Krzesło Neva Chair Soft Artisan idealnie komponuje się z pozostałymi meblami kolekcji, jak stół Nevadostępny również w wersji rozkładanej Neva EXTENSION, ławką Neva Bench oraz fotelami.

Krzesło Neva Chair Soft Artisan charakteryzuje się zmysłową i płynną formą wyrażoną poprzez miękkie, kanciaste krawędzie i przejścia. Jego pochylone i łukowate oparcie spływa w dół do podłokietników, tworząc jedną ciągłą linię, która schodzi do przednich nóg. Oprócz ergonomii jego delikatne powierzchnie zachęcają do dodatkowej dotykowej eksploracji. Niezwykle cienka i lekka linia krzeseł Neva Chair Soft odzwierciedla proces technologiczny, który ją stworzył, połączenie 5-osiowej technologii CNC oraz starannego ręcznego wykończenia przez doświadczonych rzemieślników.

Tapicerowane krzesło Neva Chair Soft Artisan, wymiary

Tapicerowane krzesło Neva Artisan wymiary

Designerskie krzesło Neva Chair Soft zostało zaprojektowane przez Ruđer Novak-Mikulić & Marija Ružić dla marki Artisan. Krzesło Neva prezentuje się w bardzo opływowej formie i dzięki bardzo precyzyjnemu wykonaniu wygląda jakby było wykonane z jednego kawałka drewna. Nowoczesne krzesło drewniane Neva Artisan może być zamówione również z poduszką wykonaną z tkaniny lub skóry naturalnej w różnych kolorach jak również w różnych rodzajach i wybarwieniach drewna.

Najnowocześniejsze metody produkcji i wieloletnia tradycja stolarska przewija się we wszystkich produktach marki Artisan. Maszyny produkują korpus mebli, natomiast dusza i miłość do drewna uwidoczniona jest w każdej wykonywanej ręcznie powierzchni.

Krzesło Neva Chair Soft Artisan dostępne jest w wielu wariantach

Krzesło Neva Soft Artisan dostępne jest w wielu wariantach

Krzesło Neva Chair Soft marki Artisan dostępne jest z tapicerką z materiału lub skóry, po więcej informacji zapraszamy na stronę producenta lub do kontaktu z naszym sklepem!

szerokość 49,2 cm
głębokość 52,4 cm
wysokość 78,3 cm
głębokość siedziska 50,8 cm
wysokość siedziska 45 cm
materiał drewno / tkanina lub skóra
możliwość sztaplowania nie
marka Artisan
design Ruđer Novak-Mikulić & Marija Ružić

Zenith skóra

Wszystkie kolory skóry Zenith

Pobierz (829.99k)

Bolivia tkanina

Wszystkie kolory tkaniny Bolivia

Pobierz (1.36M)

Napisz opinię

Neva Chair Soft tapicerowane krzesło Artisan

Neva Chair Soft tapicerowane krzesło Artisan
Piękne, designerskie, drewniane krzesło Neva Chair Soft, BESTSELLER marki Artisan. Krzesło Neva Chair Soft Artisan prezentuje się w bardzo opływowej formie i dzięki bardzo precyzyjnemu wykonaniu wygląda jakby było wykonane z jednego kawałka...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii