J104 Chair drewniane krzesło Hay

Jørgen Bækmark

produkt wykonany na zamówienie

Krzesło J104 duńskiej Hay, oryginalnie zaprojektowane w latach 60-tych przez Jorgena Baekmarka.

Krzesło J104 Jørgena Bækmarka zostało zaprojektowane jako skrzyżowanie krzesła do jadalni i fotela. Reprodukcja tego klasyka firmy HAY jest wykonana z litego drewna bukowego w naturalnej barwie lub różnymi kolorowymi wykończenia. 

Projekty marki HAY charakteryzują się minimalistycznym, skandynawskim wzornictwem, wysoką jakością wykonania i innowacyjnymi rozwiązaniami jak krzesło duńskie J104 chair.

Więcej szczegółów

1 361 zł

Krzesło J104 duńskiego projektanta Jørgen Bækmark z lat 60-tych.

Dzisiaj J104 jest produkowany ekskluzywnie przez duńskiego producenta Hay w kolorze naturalnym lub lakierowanym w czterech różnych kolorach.

W duchu nowoczesności z połowy stulecia Baekmark chciał, aby J104 zapewniał każdemu wspaniały design za przystępną cenę. Fachowo wykonane z litego drewna bukowego, J104 to krzesło, które można zachować na zawsze, dostępne w wielu nowoczesnych kolorach, które można dostosować do zmieniających się w czasie przestrzeni wewnętrznych.

Krzesło J104 charakteryzujące się klasycznym, a jednocześnie eleganckim designem. Choć szerokie siedzisko zajmuje przestrzeń wizualną, konstrukcja oparcia rozjaśnia ogólne wrażenie i czyni J104 rzeźbiarską klasyką.

Krzesło do jadalni Hay J104 jest częścią klasyki duńskich mebli, pierwotnie stworzonej dla FDB (The Danish Consumers' Co-operative Society).

J104 to krzesło HAY w stylu skandynawskim o minimalistycznym designie, idealne do kuchni, jadalni i salonów.

Hay przenosi nas w lata 50. i 60. XX wieku – złoty wiek duńskiego designu. Hay czerpie z tej klasycznej estetyki i łączy ją z nowoczesnymi trendami, wygodą i pierwszorzędnym wykonaniem. 

J104 krzesło skandynawskie HAY

J104 krzesło skandynawskie HAY

Po więcej informacji na temat nowoczesnego krzesła J104 zapraszamy na stronę HAY lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 57 cm
głębokość 47 cm
wysokość 73 cm
wysokość siedziska 44,5 cm
materiał drewno bukowe
do użytku zewnętrznego nie
możliwość sztaplowania nie
marka Hay
design Jørgen Bækmark

Napisz opinię

J104 Chair drewniane krzesło Hay

J104 Chair drewniane krzesło Hay
Krzesło J104 duńskiej Hay, oryginalnie zaprojektowane w latach 60-tych przez Jorgena Baekmarka. Krzesło J104 Jørgena Bækmarka zostało zaprojektowane jako skrzyżowanie krzesła do jadalni i fotela. Reprodukcja tego klasyka firmy HAY jest wykonana z...
    Jesteś robotem?

    30 Inne produkty w tek kategorii