Gubi 3D Chair nowoczesne krzesło skandynawskie Gubi

Komplot Design

produkt wykonany na zamówienie

Skandynawskie krzesło Gubi 3D duńskiej marki Gubi.  Projekt Komplot Design.

Projekt ten zdobył wiele prestiżowych nagród, w tym duńskiej Design Prize w 2004 roku oraz Red Dot Design Award w tym samym roku. GUBi chair collection do dziś jest w stałej ekspozycji Museum of Modern Arts (MoMA) w Nowym Jorku.

 

Gubi łączy zapomniane ikony przeszłości z przyszłością. Rezultatem jest wizjonerska kolekcja eleganckich mebli i oświetlenia, która obejmuje prawie 100 lat historii i jest sprzedawana na całym świecie. Gubi to dom projektowy dzięki któremu nowe reedycje klasycznych, ponadczasowych mebli są idealne do nowoczesnych wnętrz.

Więcej szczegółów

1 626 zł 1 626 zł

Gubi 3D Chair nowoczesne krzesło skandynawskie duńskiej marki Gubi.

Jeden z najbardziej innowacyjnych produktów GUBI, krzesło GUBI, został zaprojektowany przez Borisa Berlina i Poula Christiansena z Komplot Design. Krzesło GUBI to pierwszy projekt mebli oparty na innowacyjnej technice formowania trójwymiarowego forniru. Konstrukcja 3D zapewnia krzesłu wygodne siedzenie i poczucie lekkości – wszystkie krawędzie skierowane są od użytkownika. Dzięki tej przełomowej technologii grubość forniru może zostać zmniejszona o połowę niż zwykle. 

Krzesło GUBI zostało zaprojektowane w 2003 roku i zdobyło kilka prestiżowych nagród za wzornictwo i znajduje się na stałej wystawie w Museum of Modern Art (MoMA) w Nowym Jorku.

Według Komlot Design współczesne wnętrze jest proste, czyste i powinno reprezentować uporządkowany styl. Meble, które najlepiej wpisują się w ta estetykę mają ascetyczne, proste linie, mocne kolory i są wykonane z innowacyjnych materiałów.

Dobrze zaprojektowane wnętrze powinny wypełniać pojedyncze, unikatowe meble, które są kluczem do współczesnego stylu.

 

szerokość 54 cm
głębokość 54 cm
wysokość 80 cm
wysokość siedziska 45 cm
siedzisko tworzywo sztuczne
stelaż drewno
do użytku zewnętrznego nie
możliwość sztaplowania nie
marka Gubi
design Komplot Design

Napisz opinię

Gubi 3D Chair nowoczesne krzesło skandynawskie Gubi

Gubi 3D Chair nowoczesne krzesło skandynawskie Gubi
Skandynawskie krzesło Gubi 3D duńskiej marki Gubi.  Projekt Komplot Design. Projekt ten zdobył wiele prestiżowych nagród, w tym duńskiej Design Prize w 2004 roku oraz Red Dot Design Award w tym samym roku. GUBi chair collection do dziś jest w...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii