Peek minimalistyczna lampa stołowa Audo Copenhagen

Jonas Wagell

produkt wykonany na zamówienie

Lampa stołowa Peek marki Audo Copenhagen to nowoczesna klasyka, która uzupełni niepowtarzalny wystrój każdego wnętrza.

Lampa jest pełna dopracowanych szczegółów. Podstawa lampy Peek Audo Copenhagen jest wklęsła przez co można w niej odkładać drobiazgi jak biżuterię, klucze. 

 

Opracowane z połączenia MENU i Lassena, Audo Copenhagen odzwierciedla zarówno stuletnią duńską tradycję projektową, jak i nowoczesne, globalne spojrzenie, które stale ewoluuje.

Więcej szczegółów

1 737 zł

Peek minimalistyczna lampka stołowa duńskiej marki Audo Copenhagen.

Kształt i sylwetka lampy stołowej Peek jest taka sama jak lampy podłogowej, tylko zmniejszyły się proporcje. Użyj lampy jako światła do czytania, jako nowego przyjaciela na biurku lub jako ostatniej rzeczy, którą zobaczysz przed zamknięciem oczu w nocy. Podstawa ma wklęsły wierzch, tworząc miskę na niezbędne artykuły papiernicze, biżuterię lub inne drobiazgi, a końcówka trzpienia pełni funkcję ściemniacza.

Lampa Peek to świadomy i minimalistyczny wybór w aranżacji Twojego wnętrza. Jej minimalistyczny design pasuje do każdego stylu wystroju wnętrz. 

Jonas Wagell o projekcie: „Chociaż forma wywodzi się z wymogu funkcjonalnego, uważam, że ważne jest, aby lampa miała osobowość i ekspresję. Staram się tworzyć proste przedmioty i produkty, które są intuicyjne i łatwe do zrozumienia. Zasadniczo lampy Peek składają się tylko z trzech części; podstawa, łodyga i cień. Forma zostaje zredukowana do konieczności, a ekspresja staje się ikoniczna.”

Projekty Audo Copenhagen (MENU) można znaleźć na całym świecie. Ich produkty oferują użyteczne, piękne rozwiązania, dzięki współpracy ze współczesnymi talentami z ich rodzimej Skandynawii. Jednocześnie ich kolekcja powiększa się o kolejnych projektantów dziedzictwa: mistrzów, których prace przetrwały próbę czasu i przypominają o tym, co to znaczy być nowoczesnym klasykiem.

Lampa stołowa Peek Audo Copenhagen, wymiary

Peek lampa stołowa Menu Design Spichlerz wymiary

Lampa stołowa Peek Audo Copenhagen, dostępne opcje kolorystyczne

Peek lampa stołowa Menu Design Spichlerz opcje

średnica 10 cm
wysokość 52 cm
żródło LED
materiał stal proszkowo malowana, aluminium
marka Menu
design Jonas Wagell

Napisz opinię

Peek minimalistyczna lampa stołowa Audo Copenhagen

Peek minimalistyczna lampa stołowa Audo Copenhagen
Lampa stołowa Peek marki Audo Copenhagen to nowoczesna klasyka, która uzupełni niepowtarzalny wystrój każdego wnętrza. Lampa jest pełna dopracowanych szczegółów. Podstawa lampy Peek Audo Copenhagen jest wklęsła przez co można w niej odkładać...
    Jesteś robotem?

    30 Inne produkty w tek kategorii