5321 lampa stołowa Gubi

produkt wykonany na zamówienie

Lampa stołowa 5321 zaprojektowana przez Paavo Tynell dla duńskiej marki Gubi czerpie inspirację z natury.

Lampa 5321 przypomina palmę lub muszlę morską, z delikatnym mosiężnym kloszem.

 

Gubi łączy zapomniane ikony przeszłości z przyszłością. Rezultatem jest wizjonerska kolekcja eleganckich mebli i oświetlenia, która obejmuje prawie 100 lat historii i jest sprzedawana na całym świecie. Gubi to dom projektowy dzięki któremu nowe reedycje klasycznych, ponadczasowych mebli są idealne do nowoczesnych wnętrz.

Więcej szczegółów

2 647 zł

5321 skandynawska lampa stołowa z 1941 roku, duńskiej marki Gubi.

Zaprojektowana w atrakcyjnym i pomysłowym stylu Art Deco, łączy ozdobne i praktyczne funkcje, tworząc olśniewający dodatek do biura, gabinetu lub salonu. Wyróżniającą cechą lampy stołowej 5321 jest jej dyfuzor. Wykonany z elegancko ukształtowanego mosiądzu klosz ma delikatnie zakrzywioną formę przypominającą odwróconą muszlę, pięknie łącząc się z ramą, tworząc pełen wdzięku efekt, który z pewnością uatrakcyjni otoczenie.

Światło jest jednocześnie dekoracyjne i funkcjonalne, eleganckie i ciekawe, a zarazem subtelne i zaskakujące. Prawdziwa ikona wśród oświetlenia, 5321 jest idealna zarówno jako funkcjonalne rozwiązanie na biurko, jak i dekoracyjny dodatek do pomieszczeń mieszkalnych.

Gubi lampa 5321 Design Spichlerz wymiary

średnicaØ 27,5 cm
wysokość32,5 cm
podstawaØ 15,5 cm
wysokość klosza7 cm
markaGubi
designPaavo Tynell

Napisz opinię

5321 lampa stołowa Gubi

5321 lampa stołowa Gubi
Lampa stołowa 5321 zaprojektowana przez Paavo Tynell dla duńskiej marki Gubi czerpie inspirację z natury. Lampa 5321 przypomina palmę lub muszlę morską, z delikatnym mosiężnym kloszem.   Gubi łączy zapomniane ikony przeszłości z przyszłością....
    Jesteś robotem?

    30 Inne produkty w tek kategorii