5321 lampa stołowa Gubi

produkt wykonany na zamówienie

Lampa stołowa 5321 zaprojektowana przez Paavo Tynell dla duńskiej marki Gubi czerpie inspirację z natury.

Lampa 5321 przypomina palmę lub muszlę morską, z delikatnym mosiężnym kloszem.

 

Gubi łączy zapomniane ikony przeszłości z przyszłością. Rezultatem jest wizjonerska kolekcja eleganckich mebli i oświetlenia, która obejmuje prawie 100 lat historii i jest sprzedawana na całym świecie. Gubi to dom projektowy dzięki któremu nowe reedycje klasycznych, ponadczasowych mebli są idealne do nowoczesnych wnętrz.

Więcej szczegółów

3 492 zł

5321 skandynawska lampa stołowa z 1941 roku, duńskiej marki Gubi.

Zaprojektowana w atrakcyjnym i pomysłowym stylu Art Deco, łączy ozdobne i praktyczne funkcje, tworząc olśniewający dodatek do biura, gabinetu lub salonu. Wyróżniającą cechą lampy stołowej 5321 jest jej dyfuzor. Wykonany z elegancko ukształtowanego mosiądzu klosz ma delikatnie zakrzywioną formę przypominającą odwróconą muszlę, pięknie łącząc się z ramą, tworząc pełen wdzięku efekt, który z pewnością uatrakcyjni otoczenie.

Światło jest jednocześnie dekoracyjne i funkcjonalne, eleganckie i ciekawe, a zarazem subtelne i zaskakujące. Prawdziwa ikona wśród oświetlenia, 5321 jest idealna zarówno jako funkcjonalne rozwiązanie na biurko, jak i dekoracyjny dodatek do pomieszczeń mieszkalnych.

Gubi lampa 5321 Design Spichlerz wymiary

średnica Ø 27,5 cm
wysokość 32,5 cm
podstawa Ø 15,5 cm
wysokość klosza 7 cm
marka Gubi
design Paavo Tynell

Napisz opinię

5321 lampa stołowa Gubi

5321 lampa stołowa Gubi
Lampa stołowa 5321 zaprojektowana przez Paavo Tynell dla duńskiej marki Gubi czerpie inspirację z natury. Lampa 5321 przypomina palmę lub muszlę morską, z delikatnym mosiężnym kloszem.   Gubi łączy zapomniane ikony przeszłości z przyszłością....
    Jesteś robotem?

    30 Inne produkty w tek kategorii