Multi-Lite Table kultowa lampa stołowa Gubi

Louis Weisdorf

produkt wykonany na zamówienie

Ponadczasowa, elegancka lampa stołowa Multi-Lite marki Gubi, została zaprojektowana w 1972 roku przez Louisa Weisdorfa.

Znakomicie wykonana z klasycznych materiałów, reprezentujących „złotą erę” duńskiego designu, lampa stołowa Multi-Lite emanuje luksusową, a jednocześnie antyczną estetyką.

 

Gubi łączy zapomniane ikony przeszłości z przyszłością. Rezultatem jest wizjonerska kolekcja eleganckich mebli i oświetlenia, która obejmuje prawie 100 lat historii i jest sprzedawana na całym świecie. Gubi to dom projektowy dzięki któremu nowe reedycje klasycznych, ponadczasowych mebli są idealne do nowoczesnych wnętrz.

Więcej szczegółów

3 492 zł

Multi-Lite Table kultowa lampa stołowa duńskiej marki Gubi.

Światło charakteryzuje się wieloma możliwościami kombinacji, może być skierowane w górę, w dół lub emanować asymetrycznym światłem artystycznym w każdym pomieszczeniu. Dwa cylindryczne kształty stanowią podstawę lampy, z metalowym pierścieniem, który obejmuje i zakotwicza kuliste klosze, ostatecznie dopełniając obraz kultowego projektu o wielu celach. 

Dekoracyjna lampa stołowa Multi-Lite jest ewolucją lampy wiszącej Multi-Lite i jest idealna do tworzenia wyjątkowej iluminacji świetlnej, niezależnie od tego, czy jest ustawiona na bocznym stoliku w salonie, obok łóżka w sypialni, czy na biurko w gabinecie.

Multi-Lite lampa stołowa Gubi Design Spichlerz wymiary

Dostępne kolory lampki stołowej Multi-Lite Table

Multi-Lite lampa stołowa Gubi Design Spichlerz kolory

średnica Ø 24 cm
wysokość 50 cm
żródło Lumen/Watt: 470 Lumen (≤ 5W-6W LED Dimmable)
waga 2,82 kg
marka Gubi
design Louis Weisdorf

Louis Weisdorf

Louis WeisdorfLouis Weisdorf specjalizuje się w uniwersalności. Od ukończenia Królewskiej Duńskiej Akademii Sztuk Pięknych w Szkole Architektury w 1954 roku, Weisdorf pracował w wielu branżach. Począwszy od grafiki, poprzez projektowanie wnętrz i aż do planowania parków i terenów rekreacyjnych.

Napisz opinię

Multi-Lite Table kultowa lampa stołowa Gubi

Multi-Lite Table kultowa lampa stołowa Gubi
Ponadczasowa, elegancka lampa stołowa Multi-Lite marki Gubi, została zaprojektowana w 1972 roku przez Louisa Weisdorfa. Znakomicie wykonana z klasycznych materiałów, reprezentujących „złotą erę” duńskiego designu, lampa stołowa Multi-Lite emanuje...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii