Reflection Table Lamp elegancka skandynawska lampa stołowa Bolia

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Lampa stołowa Reflection Table duńskiej marki Bolia, ma w sobie ponadczasowy i intrygujący design, a zarazem zabawną inspirację projektowania. Designed by Asger Risborg Jakobsen.

Zamiarem podczas projektowania lampy, było stworzenia czegoś prostego, eleganckiego i ponadczasowego, co obejmuje i podkreśla podstawowe cechy lampy, a mianowicie źródło światła i klosz.

 

Witaj w świecie designu inspirowanym najlepszymi i najtrwalszymi materiałami natury. Bolia przekracza granice kreatywności tworząc „Nowy Skandynawski Design".

Więcej szczegółów

1 971 zł

Reflection Table Lamp elegancka, skandynawska lampa stołowa marki Bolia.

Projektant i student medycyny Asger Risborg Jakobsen stworzył oszałamiającą i minimalistyczną serię lamp Reflection, opierając się na klasycznym nordyckim wzornictwie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego designu i współczesnych materiałów, Reflection jest tak lekki jak uspokajający blask, który z niego emanuje.

średnica 40 cm
wysokość 45,5 cm
marka Bolia
design Asger Risborg Jakobsen, Dania

Napisz opinię

Reflection Table Lamp elegancka skandynawska lampa stołowa Bolia

Reflection Table Lamp elegancka skandynawska lampa stołowa Bolia
Lampa stołowa Reflection Table duńskiej marki Bolia, ma w sobie ponadczasowy i intrygujący design, a zarazem zabawną inspirację projektowania. Designed by Asger Risborg Jakobsen. Zamiarem podczas projektowania lampy, było stworzenia czegoś...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii