JWDA Table Lamp stołowa lampa Audo Copenhagen

Jonas Wagell

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Skandynawska lampa stołowa JWDA Table Lamp duńskiego producenta Audo Copenhagen.

Niezaprzeczalna klasyka, lampa stołowa JWDA to rodzaj rzeźby, która przyciąga wzrok i wnosi nowe życie do pokoju. Kontrast delikatnego, zaokrąglonego szkła z solidną podstawą tworzy wyważoną i intrygującą sylwetkę.

 

Opracowany z połączenia MENU i Lassena, Audo Copenhagen odzwierciedla zarówno stuletnią duńską tradycję projektową, jak i nowoczesne, globalne spojrzenie, które stale ewoluuje.

Więcej szczegółów

1 030 zł

JWDA Table Lamp skandynawska lampa stołowa duńskiej marki Audo Copenhagen. Design JONAS WAGELL.

Lampa stołowa JWDA Table Lamp została zainspirowana bardziej archaicznymi lampami naftowymi z przeszłości, forma JWDA została uproszczona do organicznego kształtu, który pięknie łączy kontrastujące elementy, dzięki czemu surowość i delikatność harmonijnie łączą się w jedno. 

Rzucając stonowany, miękki blask, lampa stołowa JWDA pozwala użytkownikom wybrać rodzaj atmosfery, jaka ma zostać stworzona w pomieszczeniu – niezależnie od tego, czy lampa jest umieszczona na stoliku w salonie, biurze, czy też jako cichy punkt skupienia w korytarzu. Jego prosta sylwetka i ponadczasowa jakość dodadzą wnętrzu odrobiny wyrafinowania.

Lampa stołowa JWDA Table Lamp Audo Copenhagen, dostępne kolory

JWDA lampa stołowa Menu Design Spichlerz opcje

Lampa stołowa JWDA Table Lamp Audo Copenhagen, wymiary

JWDA lampa stołowa Menu Design Spichlerz wymiary

średnica Ø 17 cm
wysokość 29 cm
marka Menu
design Jonas Wagell

Napisz opinię

JWDA Table Lamp stołowa lampa Audo Copenhagen

JWDA Table Lamp stołowa lampa Audo Copenhagen
Skandynawska lampa stołowa JWDA Table Lamp duńskiego producenta Audo Copenhagen. Niezaprzeczalna klasyka, lampa stołowa JWDA to rodzaj rzeźby, która przyciąga wzrok i wnosi nowe życie do pokoju. Kontrast delikatnego, zaokrąglonego szkła z solidną...
    Jesteś robotem?

    30 Inne produkty w tek kategorii