Multi-Lite Pendant Chrom kultowa lampa wisząca Gubi

Louis Weisdorf

produkt wykonany na zamówienie

Lampa wisząca Gubi Multi-Lite o ponadczasowym wyrazie, została po raz pierwszy zaprojektowana w 1972 roku przez Louisa Weisdorfa.

Kolekcja lamp Multi-Lite łączy klasę, urok i innowacyjność, słynie z kultowej estetyki i wszechstronnej kompozycji. 

 

Gubi łączy zapomniane ikony przeszłości z przyszłością. Rezultatem jest wizjonerska kolekcja eleganckich mebli i oświetlenia, która obejmuje prawie 100 lat historii i jest sprzedawana na całym świecie. Gubi to dom projektowy dzięki któremu nowe reedycje klasycznych, ponadczasowych mebli są idealne do nowoczesnych wnętrz.

Więcej szczegółów

2 647 zł

Multi-Lite Chrom kultowa lampa sufitowa duńskiej marki Gubi.

Znakomicie wykonana z klasycznych materiałów, reprezentujących „złotą erę” duńskiego designu, lampa wisząca Multi-Lite emanuje luksusową, a jednocześnie antyczną estetyką.

Dzięki regulowanej formie, w której użytkownik może obracać ćwierćkuliste klosze, kierując światło w górę, w dół, a nawet w asymetryczne wiązki, lampa daje wiele możliwości oświetlenia Twojej przestrzeni. Idealnie nadaje się do wykorzystania nad stołem w jadalni, jako efektowny element centralny lub w przestrzeni mieszkalnej rozpraszając otoczenie blaskiem, ponadczasowy design z pewnością zachwyci przez wiele lat.

Lampa Multi-Lite jest inspirowany stylem Art-deco, ale wciąż ma nowatorski wygląd; prawdziwa ikona stylu, która harmonijnie łączy wiele elementów, tworząc wspaniałą, współczesną lampę sufitową. 

Lampa Multi-Lite dostępna jest w dwóch wielkościach Ø22,5 x 11 cm i Ø32 x 16 cm.

Multi-Lite lampa wisząca chrom Gubi Design Spichlerz wymiary 1

Multi-Lite lampa wisząca chrom Gubi Design Spichlerz wymiary

Lampa sufitowa Multi-Lite Chrom dostępna jest w pięknych kolorach

Multi-Lite lampa wisząca Gubi Design Spichlerz chrom

wymiary Ø22,5 x 11 cm | Ø32 x 16 cm
wysokość 28 cm | 42 cm
żródło Lumen/Watt: 470 Lumen (≤ 5W-6W LED Dimmable) | 810 Lumen (~ 6W-10W LED)
waga 1,49 kg | 2,79 kg
marka Gubi
design Louis Weisdorf

Louis Weisdorf

Louis WeisdorfLouis Weisdorf specjalizuje się w uniwersalności. Od ukończenia Królewskiej Duńskiej Akademii Sztuk Pięknych w Szkole Architektury w 1954 roku, Weisdorf pracował w wielu branżach. Począwszy od grafiki, poprzez projektowanie wnętrz i aż do planowania parków i terenów rekreacyjnych.

Napisz opinię

Multi-Lite Pendant Chrom kultowa lampa wisząca Gubi

Multi-Lite Pendant Chrom kultowa lampa wisząca Gubi
Lampa wisząca Gubi Multi-Lite o ponadczasowym wyrazie, została po raz pierwszy zaprojektowana w 1972 roku przez Louisa Weisdorfa. Kolekcja lamp Multi-Lite łączy klasę, urok i innowacyjność, słynie z kultowej estetyki i wszechstronnej kompozycji....
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii