Multi-Lite kultowa lampa podłogowa Gubi

Louis Weisdorf

produkt wykonany na zamówienie

Ponadczasowa, elegancka lampa podłogowa Multi-Lite marki Gubi, została zaprojektowana w 1972 roku przez Louisa Weisdorfa.

Znakomicie wykonana z klasycznych materiałów, reprezentujących „złotą erę” duńskiego designu, lampa podłogowa Multi-Lite emanuje luksusową, a jednocześnie antyczną estetyką.

 

Gubi łączy zapomniane ikony przeszłości z przyszłością. Rezultatem jest wizjonerska kolekcja eleganckich mebli i oświetlenia, która obejmuje prawie 100 lat historii i jest sprzedawana na całym świecie. Gubi to dom projektowy dzięki któremu nowe reedycje klasycznych, ponadczasowych mebli są idealne do nowoczesnych wnętrz.

Więcej szczegółów

4 460 zł

Multi-Lite Table kultowa lampa podłogowa duńskiej marki Gubi.

Lampa Multi Lite jest inspirowany stylem Art-deco, ale wciąż ma nowatorski wygląd; prawdziwa ikona stylu, która harmonijnie łączy wiele elementów, tworząc wspaniałą, współczesną lampę podłogową. 

Lampa jest rzeźbiarskim elementem, który oferuje odrobinę luksusu dzięki wyrafinowanemu wykończeniu i pełnej wdzięku konfiguracji.

Światło charakteryzuje się wieloma możliwościami kombinacji, gdzie może być skierowane w górę, w dół lub emanować asymetrycznym światłem artystycznym w każdym pomieszczeniu. Dwa cylindryczne kształty stanowią podstawę lampy, z metalowym pierścieniem, który obejmuje i zakotwicza kuliste klosze, ostatecznie dopełniając obraz kultowego projektu o wielu celach. 

Multi-Lite lampa podłogowa Gubi Design Spichlerz wymiary

Dostępne kolory lampy podłogowej Multi-Lite Table

Multi-Lite lampa podłogowa Gubi Design Spichlerz kolory

wymiary Ø 32 x 16 cm
średnica Ø 32 cm
wysokość 148 cm
żródło Lumen/Watt: 810 Lumen (~ 6W-10W LED)
forma 11,75 kg
marka Gubi
design Louis Weisdorf

Louis Weisdorf

Louis WeisdorfLouis Weisdorf specjalizuje się w uniwersalności. Od ukończenia Królewskiej Duńskiej Akademii Sztuk Pięknych w Szkole Architektury w 1954 roku, Weisdorf pracował w wielu branżach. Począwszy od grafiki, poprzez projektowanie wnętrz i aż do planowania parków i terenów rekreacyjnych.

Napisz opinię

Multi-Lite kultowa lampa podłogowa Gubi

Multi-Lite kultowa lampa podłogowa Gubi
Ponadczasowa, elegancka lampa podłogowa Multi-Lite marki Gubi, została zaprojektowana w 1972 roku przez Louisa Weisdorfa. Znakomicie wykonana z klasycznych materiałów, reprezentujących „złotą erę” duńskiego designu, lampa podłogowa Multi-Lite...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    23 Inne produkty w tek kategorii