Bell Side Table arcydzieło tradycyjnego rzemiosła stolik kawowy ClassiCon

Sebastian Herkner

produkt wykonany na zamówienie (4 - 7 tygodni)

Stolik kawowy Bell Side Table, zaprojektowany przez Sebastiana Herknera dla niemieckiej marki ClassiCon.

Metalowy blat stolika Bell Table jest zamieszczony na szklanej bazie, co sprawia wrażenie jakby się unosił nad ziemią. 

Classicon niemiecka firma projektowa, ich dzieła to nowoczesna klasyka, przedmioty kolekcjonerskie, prawdziwe arcydzieła. ClassiCon jest synonimem ekskluzywności i piękna.

Więcej szczegółów

11 407 zł

ClassiCon Bell Table Side Table wymiary

Bell Side Table to arcydzieło tradycyjnego rzemiosła, stolik kawowy marki ClassiCon.

Stolik kawowy Bell Side Table, zaprojektowany przez niemieckiego projektanta Sebastiana Herknera dla niemieckiej marki ClassiCon. Metalowy blat stolika Bell Table jest zawieszony na delikatnej, szklanej bazie, co sprawia wrażenie jakby się unosił nad ziemią. Stolik kawowy Bell Table dostępny jest w wielu kolorach i 2 wysokościach.

 

Bell Side Table w wersji z 2012 r. dostępny jest w 5 kolorach nogi z blatem wykonanym z mosiądzu.

średnica 50 cm
wysokość 53 cm
forma okrągły
blat mosiądz
stelaż ręcznie dmuchane szkło
marka ClassiCon
design Sebastian Herkner

ClassiCon materiały

Wzorki materiałów i wykonczeń marki ClassiCon.

Pobierz (1.37M)

ClassiCon Bell Table

Broszura rodziny stolików ClassiCon Bell Table.

Pobierz (1.63M)

Bell Table modele 3D

Modele 3D i 2D rodziny stolików ClassiCon Bell Table.

Pobierz (1.82M)

Sebastian Herkner

Sebastian HerknerSebastian Herkner projektuje lekkie przedmioty o stanowczym charakterze. Szukając w sieci Sebastiana Herknera, natrafimy na nadzwyczaj poważnego młodego człowieka. Temu 34-letniemu projektantowi nie brakuje jednak poczucia humoru. Jest może nieco ostrożny, powściągliwy. „Small talk po prostu nie jest dla mnie”, wyjaśnia prostolinijnie. Nie przeszkadza mu to jednak w osiąganiu zamierzonych celów w branży, która zgodnie z powszechną opinią żyje tym, co dzieje się w społecznościach internetowych. Od mniej więcej ośmiu lat Sebastian Herkner wspina się w zawrotnym tempie po drabinie sukcesu. „Już od dzieciństwa dokładnie wiem, co chcę robić”. Konsekwentnie dążąc do celu już podczas studiów, zakłada własną działalność, rozpoczyna nawiązywanie kontaktów, korzysta z każdej szansy wystawienia swoich projektów na targach oraz w innych istotnych miejscach związanych z designem.

W jego sympatycznym studio usytuowanym w jednym z dziedzińców miasta Offenbach liczba pracowników oscyluje w granicach trzech do pięciu osób. W wyborze pracowników projektant zwraca uwagę, aby wywodzili się z różnych szkół. Wynikające z tego różnorodne punkty widzenia oraz sposoby podejścia wzbogacają pracę nad jego projektami. Są to przede wszystkim wyraziste meble oraz akcesoria, śmiałe projekty z niemal klasyczną aurą i stanowczym charakterem. Jeżeli chodzi o wymienione projekty, można w nich zaobserwować początkową nieśmiałość. To one są pasją Sebastiana Herknera. To obszar, na którym czuje się pewnie. I przez długie lata były niemalże wyłączną treścią jego życia. Po 14 latach pracy pozwolił sobie na krótki urlop: W związku z poziomem witaminy D w organizmie Sebastiana lekarz zapytał go, czy mieszka w jaskini. Plaże Tajlandii miały uzupełnić ten niedobór. „To było straszne”, przyznaje Herkner. „Przez pierwsze trzy dni tak naprawdę nie wiedziałem, co mam robić”.

Napisz opinię

    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii