Lake pufa skandynawska Softline

busk+hertzog

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Lake to asymetryczna pufa o charakterystycznym i łatwo rozpoznawalnym designie duńskiej Softline. Projekt busk+hertzog.

Pufa Lake wyróżnia się jako indywidualny element wystroju.

 

Duński producent Softline łączy innowacyjny design, wygodę i funkcjonalność, tworząc stylowe designerskie meble, jak pufa Lake, inspirowane Skandynawią.

Więcej szczegółów

1 362 zł

Elegancka pufa Lake marki Softline.

Pufa Lake została zaprojektowana jako grupowy element z doskonałym efektem. Pufy tworzą praktyczną część wypoczynkową o ciekawym, graficznym wyglądzie – przydatną zarówno w domach prywatnych, jak i przestrzeniach publicznych.

Design zawsze był sercem Softline, gdzie współtworzenie nowych atrakcyjnych i ponadczasowych mebli wraz z uznanymi na świecie projektantami umieściło Softline na mapie wzornictwa co doskonale widać w pufie Lake.

Wszystkie kolory i rodzaje tapicerki pufy Lake dostępne są na stronie Softline

Cena dotyczy pufy Lake Softline w tapicerce z I przedziału cenowego Eco Cotton, Griffon, Vision pozostałe na zapytanie. Zapraszamy do kontaktu!

Pufa do siedzenia Lake Softline, tapicerka Eco Cotton

Pufa do siedzenia Lake Softline tapicerka Eco Cotton

Pufa do salonu Lake Softline, tapicerka Griffon

Pufa do salonu Lake Softline tapicerka Griffon

Pufa w stylu skandynawskim Lake Softline, tapicerka Vision

Pufa w stylu skandynawskim Lake Softline tapicerka Vision

Lake Pouf marki Softline dostępna jest w szerokiej gamie tkanin i kolorów, opracuj własną pufę, aby wkomponować ją w swoją przestrzeń.

Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Lake to nowoczesne pufy do siedzenia od SOFTLINE.

szerokość 63 cm
głębokość 52 cm
wysokość 40 cm
wysokość siedziska 40 cm
marka Softline
design busk+hertzog

busk+hertzog

busk+hertzogLondyńska pracownia projektowa busk+hertzog została założona przez Flemming Busk (architekt) i Stephan B. Hertzog (projektant) w 2000 r i specjalizuje się w projektowaniu mebli i innych industrialnych produktów. Do dziś busk+hertzog wygrała ponad 40 najbardziej prestiżowych międzynarodowych nagród wzornictwa. Produkty zaprojektowane przez busk+hertzog są wystawione w miejscach jak Royal House of Norway, Muzeum of Modern Art w Nowym Yorku i wiele innych.

Napisz opinię

Lake pufa skandynawska Softline

Lake pufa skandynawska Softline
Lake to asymetryczna pufa o charakterystycznym i łatwo rozpoznawalnym designie duńskiej Softline. Projekt busk+hertzog. Pufa Lake wyróżnia się jako indywidualny element wystroju.   Duński producent Softline łączy innowacyjny design, wygodę i...
    Jesteś robotem?

    30 Inne produkty w tek kategorii