Cut Pouf piękna pufa Softline

busk+hertzog

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Symetria kształtu, asymetria szwu. Unikalne połączenie, które sprawia, że ​​pufa Cut duńskiej marki Softline jest niepowtarzalna. Design BUSK+HERTZOG.

Dzięki kształtowi i asymetrycznemu rozmieszczeniu szwów Cut to wyjątkowo zaprojektowana pufa, która doskonale sprawdza się jako praktyczne siedzisko o pięknym geometrycznym kształcie.

 

Duński producent mebli Softline łączy innowacyjny design, wygodę i funkcjonalność, tworząc stylowe designerskie meble, jak pufa Cut, inspirowane Skandynawią.

Więcej szczegółów

3 179 zł 3 179 zł

Cut Pouf wszechstronna pufa skandynawska duńskiej Softline.

Okrągły kształt pufy Cut sprawia, że ​​jest wszechstronna i łatwo ją umieścić w dogodnym miejscu domu.

Ozdobne szwy są wynikiem kreatywnego podejścia do praktycznego problemu idealnego dopasowania pokrowca do okrągłego kształtu.

Design zawsze był sercem Softline, gdzie współtworzenie nowych atrakcyjnych i ponadczasowych mebli wraz z uznanymi na świecie projektantami umieściło Softline na mapie wzornictwa co doskonale widać w pufie Cut.

Wszystkie kolory i rodzaje tapicerki Cut Pouf dostępne są na stronie Softline

Cena pufy Cut marki Softline dotyczy tapicerki w I przedziale cenowym Eco Cotton, Griffon, Vision pozostałe na zapytanie. Zapraszamy do kontaktu!

Pufa Cut Softline, tapicerka Eco Cotton

Pufa Cut Softline tapicerka Eco Cotton

Pufa Cut Softline, tapicerka Griffon

Pufa Cut Softline tapicerka Griffon

Pufa Cut Softline, tapicerka Vision

Pufa Cut Softline tapicerka Vision

Cut Pouf marki Softline dostępna jest w szerokiej gamie tkanin i kolorów, opracuj własną pufę, aby wkomponować ją w swoją przestrzeń.

Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Cut Pouf to nowoczesne pufy do siedzenia od SOFTLINE

średnica Ø 87 cm
wysokość 47 cm
marka Softline
design busk+hertzog

busk+hertzog

busk+hertzogLondyńska pracownia projektowa busk+hertzog została założona przez Flemming Busk (architekt) i Stephan B. Hertzog (projektant) w 2000 r i specjalizuje się w projektowaniu mebli i innych industrialnych produktów. Do dziś busk+hertzog wygrała ponad 40 najbardziej prestiżowych międzynarodowych nagród wzornictwa. Produkty zaprojektowane przez busk+hertzog są wystawione w miejscach jak Royal House of Norway, Muzeum of Modern Art w Nowym Yorku i wiele innych.

Napisz opinię

Cut Pouf piękna pufa Softline

Cut Pouf piękna pufa Softline
Symetria kształtu, asymetria szwu. Unikalne połączenie, które sprawia, że ​​pufa Cut duńskiej marki Softline jest niepowtarzalna. Design BUSK+HERTZOG. Dzięki kształtowi i asymetrycznemu rozmieszczeniu szwów Cut to wyjątkowo zaprojektowana pufa,...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii