Coral Pouf wielofunkcyjna pufa | Softline kliknij aby powiększyć

Coral Pouf wielofunkcyjna pufa Softline

busk+hertzog

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Pufa Coral Softline inspirowana jest jednym z najdelikatniejszych i najpiękniejszych organizmów natury. Projekt busk+hertzog.

Nowoczesna pufa ze skośnym siedziskiem jest znakiem firmowym Coral Softline.

 

Duński producent mebli Softline łączy innowacyjny design, wygodę i funkcjonalność, tworząc stylowe designerskie meble, jak pufa Coral, inspirowane Skandynawią.

Więcej szczegółów

1 044 zł

Coral Pouf wielofunkcyjna pufa do salonu duńskiej marki Softline.

Dwukolorowy wygląd pufy Coral i ukośne siedzisko tworzą niepowtarzalny i charyzmatyczny wygląd. Coral Pouf to prawdziwie wielofunkcyjny mebel. Bądź kreatywny i łącz kolory i materiały, aby idealnie uzupełnić swoje wnętrze.

Design zawsze był sercem Softline, gdzie współtworzenie nowych atrakcyjnych i ponadczasowych mebli wraz z uznanymi na świecie projektantami umieściło Softline na mapie wzornictwa co doskonale widać w pufie Coral.

Wszystkie kolory i rodzaje tapicerki Coral Pouf dostępne są na stronie Softline

Cena Coral Pouf Softline dotyczy tapicerki w I przedziale cenowym Eco Cotton, Griffon, Vision pozostałe na zapytanie. Zapraszamy do kontaktu!

Pufa Coral Softline, tapicerka Eco Cotton

Pufa Coral Softline tapicerka Eco Cotton

Pufa Coral Softline, tapicerka Griffon

Pufa Coral Softline tapicerka Griffon

Coral Pouf nowoczesna pufa do pokoju Softline, tapicerka Vision

Coral Pouf nowoczesna pufa do pokoju Softline tapicerka Vision

Coral Pouf marki Softline dostępna jest w szerokiej gamie tkanin i kolorów, opracuj własną pufę, aby wkomponować ją w swoją przestrzeń.

Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Coral to nowoczesne pufy do siedzenia od SOFTLINE

średnica Ø 50
wysokość 40 cm
marka Softline
design busk+hertzog

busk+hertzog

busk+hertzogLondyńska pracownia projektowa busk+hertzog została założona przez Flemming Busk (architekt) i Stephan B. Hertzog (projektant) w 2000 r i specjalizuje się w projektowaniu mebli i innych industrialnych produktów. Do dziś busk+hertzog wygrała ponad 40 najbardziej prestiżowych międzynarodowych nagród wzornictwa. Produkty zaprojektowane przez busk+hertzog są wystawione w miejscach jak Royal House of Norway, Muzeum of Modern Art w Nowym Yorku i wiele innych.

Napisz opinię

Coral Pouf wielofunkcyjna pufa Softline

Coral Pouf wielofunkcyjna pufa Softline
Pufa Coral Softline inspirowana jest jednym z najdelikatniejszych i najpiękniejszych organizmów natury. Projekt busk+hertzog. Nowoczesna pufa ze skośnym siedziskiem jest znakiem firmowym Coral Softline.   Duński producent mebli Softline łączy...
    Jesteś robotem?

    30 Inne produkty w tek kategorii