Utility skandynawska pufa Fogia

Norm Architects

produkt wykonany na zamówienie

Pufa Utility zaprojektowana dla szwedzkiej marki Fogia przez Norm Architects, charakteryzuje się uderzającymi proporcjami, oferując wszechstronność i elegancki wygląd. 

W przeciwieństwie do tradycyjnych puf, Utility odchodzi od konwencji dzięki bardziej kompaktowej wysokości. Wyrafinowany i współczesny produkt Utility jest doskonałym przykładem przemyślanego projektu.

 

Fogia to wzorzec szwedzkiego designu znana z najwyższej jakości i nienagannego piękna, łączy ponadczasowe wartości ze współczesnym stylem.

Więcej szczegółów

4 013 zł

Utility skandynawska pufa Fogia.

Pufa Utility jest inspirowana organicznymi kształtami i materiałami, nadając meblom nowoczesny skandynawski design. Podstawa wykonana jest z eleganckich geometrycznych kształtów, które pięknie kontrastują z zaokrągloną poduszką z tkaniny. Elastyczność mebla sprawia, że ​​jest idealnym dodatkiem do salonu, gdzie może służyć jako podnóżek lub dodatkowe miejsce do siedzenia, a jednocześnie ma rzeźbiarski wygląd, który jest piękny, gdy mebel nie jest używany.

Pufa Utility dostępna jest w dwóch rozmiarach M Ø70 cm i L Ø100 cm.

Cena dotyczy pufy z tapicerką w I grupie cenowej. 

Materiał

szerokość M 70 cm | L 100 cm
wysokość M 28 cm | L 32 cm
wysokość siedziska M 28 cm | L 32 cm
marka Fogia
design Norm.Architects

Napisz opinię

Utility skandynawska pufa Fogia

Utility skandynawska pufa Fogia
Pufa Utility zaprojektowana dla szwedzkiej marki Fogia przez Norm Architects, charakteryzuje się uderzającymi proporcjami, oferując wszechstronność i elegancki wygląd.  W przeciwieństwie do tradycyjnych puf, Utility odchodzi od konwencji dzięki...
    Jesteś robotem?

    30 Inne produkty w tek kategorii