Sand pufa Softline

Javier Moreno

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Pufa Sand Softline to wyjątkowy i funkcjonalny mebel, który tworzy komfortową i spokojną atmosferę. Projekt Jose A. Estebana i Javiera Moreno.

Pufa Sand to nowatorski design inspirowany naturą. 

  

Duński producent Softline łączy innowacyjny design, wygodę i funkcjonalność, tworząc stylowe designerskie meble, jak pufa Sand, inspirowane Skandynawią.

Więcej szczegółów

1 796 zł

Sand Pouf nowoczesna pufa, stolik skandynawski od Softline.

Główną inspiracją przy projektowaniu pufy Sand jest sposób, w jaki woda z biegiem czasu przekształca i kształtuje kamień oraz sposób, w jaki piasek nieustannie tworzy nowe kształty.

Design zawsze był sercem Softline, a pufa Sand jest tego najlepszym dowodem. Tworzenie nowych atrakcyjnych i ponadczasowych mebli wraz z uznanymi na świecie projektantami umieściło Softline na mapie światowego designu.

Do rodziny Sand Softline należy również fotel Sand oraz sofa Sand tworząc piękne dopełnienie kolekcji. 

Wszystkie kolory i rodzaje tapicerki pufy Sand dostępne są na stronie Softline

Cena pufy Sand marki Softline dotyczy tapicerki w I przedziale cenowym Eco Cotton, Griffon, Vision pozostałe na zapytanie. Zapraszamy do kontaktu!

Sand nowoczesna pufa do pokoju Softline, tapicerka Eco Cotton

Sand nowoczesna pufa do pokoju Softline tapicerka Eco Cotton

Pufa do siedzenia Sand Softline, tapicerka Griffon

Pufa do siedzenia Sand Softline tapicerka Griffon

Pufa do salonu Sand Softline, tapicerka Vision

Pufa do salonu Sand Softline tapicerka Vision

Sand Pouf marki Softline dostępna jest w szerokiej gamie tkanin i kolorów, opracuj własną pufę, aby wkomponować ją w swoją przestrzeń.

Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Sand to nowoczesne pufy do siedzenia lub jako pufa stolik od SOFTLINE.

szerokość 85 cm
głębokość 67 cm
wysokość 30 cm
marka Softline
design Jose A. Estebana i Javiera Moreno
Inne Kombinacja 2 kolorów (bok/siedzisko): Cena +10%

Javier Moreno

Javier Moreno projektuje dla SOFTLINE od 2010 r, a jego filozofią projektowania jest to, że projektowanie powinno być czymś, co ma znaczenie. W czasach, gdy wszystko staje się niematerialne i coraz bardziej wirtualne, wierzy, że ludzie nadal potrzebują w życiu codziennym przedmiotów fizycznych i estetycznych. Javier Moreno jest skrupulatny w swoim procesie projektowania. Jego podejście jest jasne, proste i koncentruje się na ludziach, którzy będą korzystać z mebli.

Napisz opinię

Sand pufa Softline

Sand pufa Softline
Pufa Sand Softline to wyjątkowy i funkcjonalny mebel, który tworzy komfortową i spokojną atmosferę. Projekt Jose A. Estebana i Javiera Moreno. Pufa Sand to nowatorski design inspirowany naturą.     Duński producent Softline łączy innowacyjny...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii