Lisbon wielofunkcyjna pufa Softline

busk+hertzog

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Lisbon to poręczna pufa z wieloma wyszukanymi detalami duńskiej Softline. Projekt busk+hertzog.

Pufa do siedzenia w stylu skandynawskim Lisbon Softline.

 

Duński producent mebli Softline łączy innowacyjny design, wygodę i funkcjonalność, tworząc stylowe designerskie meble, jak pufa Lisbon, inspirowane Skandynawią.

Więcej szczegółów

1 349 zł

Ekskluzywna pufa Lisbon skandynawskiej marki Softline.

Pufa Lisbon dostępna w dwóch rozmiarach i można jej używać na wiele sposobów dzięki różnym kombinacjom materiałów i kolorów, co zapewnia jeszcze większą różnorodność jako idealne dodatkowe miejsce do siedzenia w salonie, sypialni, przedpokoju lub przestrzeni publicznej.

Design zawsze był sercem Softline, gdzie współtworzenie nowych atrakcyjnych i ponadczasowych mebli wraz z uznanymi na świecie projektantami umieściło Softline na mapie wzornictwa, co doskonale widać w pufie Lisbon.

Dwie wielkości pufy Lisbon do wyboru, pozwolą stworzyć nowoczesny, osobisty wygląd pomieszczenia oraz stworzyć ciekawą i funkcjonalną aranżację wnętrza.

Wszystkie kolory i rodzaje tapicerki Lisbon Pouf dostępne są na stronie Softline

Cena pufy Lisbon marki Softline dotyczy tapicerki z I przedziału cenowego Eco Cotton, Griffon, Vision pozostałe na zapytanie. Zapraszamy do kontaktu!

Lisbon Pouf nowoczesna pufa do pokoju Softline, tapicerka Eco Cotton

Lisbon Pouf nowoczesna pufa do pokoju Softline tapicerka Eco Cotton

Lisbon Pouf nowoczesna pufa do pokoju Softline, tapicerka Griffon

Lisbon Pouf nowoczesna pufa do pokoju Softline tapicerka Griffon

Lisbon Pouf nowoczesna pufa do pokoju Softline, tapicerka Vision

Lisbon Pouf nowoczesna pufa do pokoju Softline tapicerka Vision

Lisbon Pouf marki Softline dostępna jest w szerokiej gamie tkanin i kolorów, opracuj własną pufę, aby wkomponować ją w swoją przestrzeń.

Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Lisbon to nowoczesne pufy do siedzenia od SOFTLINE.

średnica S Ø 52 cm | L Ø 84
wysokość S 42 cm | L 38 cm
marka Softline
design busk+hertzog

busk+hertzog

busk+hertzogLondyńska pracownia projektowa busk+hertzog została założona przez Flemming Busk (architekt) i Stephan B. Hertzog (projektant) w 2000 r i specjalizuje się w projektowaniu mebli i innych industrialnych produktów. Do dziś busk+hertzog wygrała ponad 40 najbardziej prestiżowych międzynarodowych nagród wzornictwa. Produkty zaprojektowane przez busk+hertzog są wystawione w miejscach jak Royal House of Norway, Muzeum of Modern Art w Nowym Yorku i wiele innych.

Napisz opinię

Lisbon wielofunkcyjna pufa Softline

Lisbon wielofunkcyjna pufa Softline
Lisbon to poręczna pufa z wieloma wyszukanymi detalami duńskiej Softline. Projekt busk+hertzog. Pufa do siedzenia w stylu skandynawskim Lisbon Softline.   Duński producent mebli Softline łączy innowacyjny design, wygodę i funkcjonalność, tworząc...
    Jesteś robotem?

    30 Inne produkty w tek kategorii